Halálos iramban 8

The Fate of the Furious

2017.05.03 jozsagabri

Sokan leszólták ezt a legújabb részt, pedig semmivel sem volt rosszabb mint a korábbiak. Pörgős, feketehumorban gazdag, látványos akció, nagyszerű színészekkel.

2019.03.03 FGyula

Na ez meg szót sem érdemel

A film irgalmatlan hibahalmaz.

2018.02.16 evlin16

Az előző részek nyomába sem érhet és folytatásnak elég rosszra sikeredett. A hetedik volt a tökéletes lezárás. Viszont, ha egy önálló filmként nézzük elvonatkoztatva a többitől (már amennyire lehet) egy remek akció dús néhol humoros filmet kapunk. Ezért is érdemli meg a 4 csillagot.

2017.06.15 biter007

Hozta azt a szintet mint a többi. Szuper karakterek, humor, akció, látványosság. Végig pörög a 2 óra, már-már annyira, hogy később kapcsolsz hú tényleg ez meg az történt... Nagyon szerettem :) Ajánlom!

2017.08.13 Ádám

Sok volt benne a túlzás meg a valótlanság, de ha úgy áll hozzá az ember, hogy ez csak egy film és csak élvezni kell akkor nagyon jó. Szerintem izgalmas volt. Jó kis film.

2019.11.18 freeman

király film

2017.04.13 Kolci_23

Már az előző rész is feszegette a határokat, de mostanra már az egész franchise önmaga paródiája lett. Inkoherens, a látványos felszín alatt teljesen üres és lélektelen, így csak az akciók maradnak belőle, de legalább azokra nem lehet panasz. Nem iga... Több

2017.04.19 gennaddifix

Nem ez lett a legjobb Halálos iramban film, de még így is kimondottan szórakoztató lett. A látvány brutális, az akciók leszakítják az arcod, és egy ilyen mozitól nem is kell többet várni. Ha bírtad az előző részeket, ez sem fog csalódást okozni, ezt garantálom.

2017.04.17 danny

Közepeske lett, még a maga műfajában is. A történetszál engem nem igazán győzött meg, és Charlize Theron sem tudott ehhez sokat hozzátenni, de legalább a tempójával nincs gond. Hamar elrepül vele az idő, de ugyanilyen gyorsan el is felejted...

2017.04.14 sadis

Ez az a film, ami pontosan azt hozza, amire számítasz, se többet, se kevesebbet. Mielőtt megnéznéd, már mindent tudsz róla, mégis ki tud kapcsolni, és a maga bűnös módján élvezni is lehet. Kell az ilyen is. :)