Galaxy Quest - Galaktitkos küldetés

Galaxy Quest

2022.01.02 BÉLA

Remek

Nos, ez egy rendkívül jó film.

2019.03.04 dailyfilmsan

Rosszabbra számítottam, de azért reménykedtem hogy Tim Allannel, Sigourney Weaverrel és Alan Rickmannel azért nem lesz annyira szőrnyű, és nem is volt az. Meglepett a maszk, a technika amivel dolgoztak nagyon mutatós volt. Külön tetszett hogy kifigur... Több

2015.05.23 titra

Annyira nem is kell ismerni hozzá a Star Treket, simán jönnek a poénok, kb . ahogy az Űrgolyhókhoz sem kell Star Warst nézni. Vicces, és nem is annyira idétlen, pont olyan mint amilyennek egy paródiának lennie kell. Azóta is jobbra dőlök a nevetéstől.

2015.06.29 Buborék

Hatalmas egy film. Van benne kaland, akció, humor, minden ami kell! A történet jól ki van találva, a rendezés is kiváló! Nekem tetszettek a színészek is! Többször nézhető!

2015.05.20 Kriszta

Nekem ez a tökéletes szombat délutáni film. Kicsit vicces, kicsit űrhajós, kicsit Star Trekes, számomra meglehetősen szórakoztató. Kicsit nagyobb gyerekeknek is nyugodtan adható (a főgonosz karakter a nagyon kicsi gyerekeknek lehet hogy egy kicsit erős)

2014.10.15 lakilúk

Elsőre azt hinné az ember, hogy ez egy komplett idiótaság. Aki látta a filmet, az tudja, hogy ez igaz, de azt is tudja, hogy ennek ellenére egy jól összerakott és meglehetősen vicces kis mozi lett. Megvan az erő ebben a paródiában, rendkívül eredeti,... Több

2019.11.09 gerda

Aki szereti a sci-fit és a paródiákat, annak biztosan be fog jönni ez a film. Ahhoz viszont, hogy értsük a poénokat, ismerni kell a régi Star Treket. Ennek hiányában is élvezhető, csak nem nyújtja a maximumot. Egyébként vitathatatlanul rétegfilm, a megcélzott réteg viszont maximálisan elégedett lehet.

2021.06.19 Ann Arch

Egyik legjobb sci-fi paródia evör

Parádés szereposztás, fanyar, angolos humor. És persze a jók győznek, ahogy kell.