Tűnj el!

Get Out

2018.07.30 hsanya182

"Nem minden az aminek látszik" stílusú film. Remek a misztikus felvezetés, kicsit családi idilli mégis a furcsa zenék miatt valami nem illik a képbe, és nem tudtam megmondani mi az, ezért feszülten érdekesen figyeltem mivé kerekedik a történet, a köz... Több

2018.07.09 Norbi

Azt hittem, hogy nem fog tetszeni ez a film, de csalódnom kellett. Szerencsére. Nagyon titokzatos az egész film , de nem túlságosan. A végkifejlet tetszett, hogy nem lett az egész valami misztikus, varázslatos katyvasz.

2017.12.12 Greeta

Nekem nagyon bejött a film. Átütő volt a története, abszolút nem erre számítottam. Végig benne volt a történetben a feszültség és, hogy valami meglepő fog történni.

2017.04.22 MMcFly2015

A nagy hype miatt megnéztem moziba. Kicsit a kritikákat erősnek érzem, ennek ellenére nem rossz filmről beszélünk, de a horrortól messze áll, és thrillerből sem a legkimagaslóbb. Hosszú ideig ügyesen és okosan építkezik a történet, sok a kérdés, érez... Több

2018.01.21 MKristijan

Határozottan beteg egy film, de az eddig kapott értékelések megfelelően mutatják a film minőségét. Egyedit tartalom, érdekes fordulatok, rémisztő figurák, erre vártunk :)

2020.03.28 Di Canio

Kicsit fárasztó volt ez a film, semmi különös nem volt benne, a végét meg előre lehet tudni. Egy-két jelenet már erősen a gagyi kategória felé hajaz.

2019.02.02 Timcsi

Picit beteg, de jó fajta. Több kérdést is felvet, nem egysíkú és végig fenntartja a figyelmet.

2019.04.23 petraszab

Tipikus esete a ne higgy senkinek. A története eléggé egyszerűen indul, de hamar felpörögnek az események, kicsit beteg de jófajta.

2018.08.16 BaloghBogi42

a nap véleménye

Nagyon jó film, bár annak ellenére, hogy horrornak írták, inkább a pszichothriller szintet üti meg. Az első jelenet, és egyben a film kezdete nagyon zavarosan indul. Láthatunk egy néger férfit, akit üldöz egy fehér kocsi, aztán a benne ülők elraboljá... Több

2018.01.24 Syracuse

Egyszerre vicces, véres és az egyik legkomolyabb társadalmi problémát feszegeti, így egy nagyon kemény dráma is. Az én érdeklődésemet végig fenntartotta, nem ült le egy pillanatra sem a történet, még úgy sem, hogy gyakorlatilag 20 perc után már minden néző rájöhet, hogy mire megy ki a játék.

2018.08.15 Bizsu82

Fantáziadús, érdekes cselekmény. Van benne fordulat, nem kiszámítható. A színészek eredetien , meggyőzően alakítanak. Hiteles szereplésük miatt lesz izgalmas, szórakoztató, megragadó a film!

2017.09.13 SzFa

Már maga a trailrre sem igazán figyelem felkeltő. Számomra a film is lassan indul be. A történet akkor lesz érdekes, mikor Chris felébred a szobába, ha addig kibírjuk utána már szinte kötelező végig nézni a filmet, annyira érdekes és furcsa fordulatot vesz.

2017.06.28 moov18

Nos, igazából hatáskeltésből jelesre vizsgázott nálam a film, még ha erősen kiszámítható is volt. A hangulata rendkívül sajátos volt, kellemesen feszült és nyugtalanító. Szerintem az elejét feleslegesen elhúzták a különböző elemek bemutatásával, a vé... Több

2020.10.25 belavagyok

Mély és elképesztően sötét film. Nem minden és mindenki az aminek elsőre látszik. A vége nagyon izgalmas.