GirlHouse

Egy fiatal egyetemista, akinek nagy szüksége van a pénzre beköltözik egy házba, ahonnan korhatáros tartalmat töltenek fel a világhálóra. Miután az egyik rajongó feltöri a weboldalt, hogy megtudja a ház pontos helyét, a lány komoly veszélyek közepette találja magát. A tét ettől kezdve a túlélés!

(hp)

Forgatókönyvíró: Nick Gordon
Ország: Kanada
Premier: 2014.10.16.

2022.02.06 Kóborló

legújabb vélemény a nap véleménye

Szép lányok plusz egy kevéske horror, de csupán ennyi.

Az elmúlt napokban szóba került, az egyik baráti beszélgetés alkalmával ez a film, amit évekkel ezelőtt már láttam valamikor, de a beszélgetés során azon tűnődtem, hogy mennyire nem ragadt meg bennem szinte semmi, a 2014-es GirlHouse (vagy egyes hely... Teljes kritika

2015.06.10 smith

Fiatal lányok egy webkamerás cégnél keresik a pénzt, de az egyik nézőjük túlzásba viszi a rajongást. Innentől már el lehet képzelni a folytatást a horror kategóriában. Nekem tetszett, jó kis film.

2016.02.15 moov18

Egyszer túl lehet élni, bár erősen kétlem, hogy bárkinek is a kedvence lenne. A csajok egészen jók, mindenféle tekintetben. Elég nehézkesen indulnak be az események, hosszú a felvezető. Viszont amit utána kapunk az egészen tűrhető lett. Vérből, erősz... Több

A felvételeket a kanadai Ontario államban vették fel.Szerző: Kóborló

A film debütálása a kanadai Ottawa Nemzetközi Filmfesztiválon volt 2014. október 16-án. Szerző: Kóborló

A filmet Jon Knautz és Trevor Matthews rendezték, de még mielőtt befejezhették volna a forgatásokat, Jon Knautzot felkeresték egy másik film elkészítésével kapcsolatban, amit végül elvállalt, így pedig Trevor Matthewsnak egyedül kellett levezényelnie a megmaradt rendezői munkálatokat a produkciónál. Szerző: Kóborló

Trevor Matthews, aki a film társrendezője volt, feltűnik egy apróbb szerepben a filmben.Szerző: Kóborló

A filmbéli gyilkos szerepét az amerikai rapper, Slaine (George Caroll) alakította. Ráadásként készített még három zenei számot is a filmhez.Szerző: Kóborló