Gonosz halott

Evil Dead

2015.10.19 Menyét Ibolya

Jó lett ez eléggé. A párbeszédek nagyon kínosak, de összegészében elviszi a hátán a gore.

2021.07.05 Di Canio

Nekem az eredeti se nagyon tetszett, de ez a modern változat egy tipikus erdei házas horror tucatfilm lett, annak viszont a jobbik fajtája a sok akció miatt.

2017.08.14 czigler.nora

A végéig én végigrettegtem az egészet, mert ijesztő és jó filmnek gondoltam, jó zenével és vágásokkal. Viszont az a véreső a végén...na az nem kellett volna

2020.11.02 Kanyi

Ez a film a halálfélelmet hozta rám helyenként, van 1-2 gyomorforgató jelenete, de összességében nagyon rendben van.

2016.07.30 a-arnold

Szerintem jobb lett a remake, mint a régiek, azért ennek picit jobban üt a vége!

2015.09.02 Ragemarci

Az alapfilmnek mondott '81-es változatot megnéztem, de nagyon anakronisztikus, akár gagyinak is mondhatnám. Itt viszont valamit nagyon eltaláltak. A beállítások nem standardok és a véresőtől kezdve Epic Scene...

2016.02.13 Balint

Nekem elsőre nem tetszett, de DVD-n megtaláltam a stáblista utáni jelenetet és annak tükrében már teljesen más a leányzó fekvése, már alig várom, hogy folytatódjon a sorozat ;)

2022.03.10 Dinácska

Az alkotók piszkosul küzdenek azért, hogy a nézők maguk alá fossanak, felvonultatják az egész kelléktárat, egy tartálykocsi művért, hányást, fososát mindent. A helyzet azonban az, hogy 6000 liter művér mellé kellett volna egy kis értelem is.

2015.06.30 drsolomon

Ennél nagyobb hülyeséget már rég láttam. Nem tudnak lekötni a hasonló horrorok, amiben csupán a véres látványból akarnak jó filmet készíteni. Nulla történet, gyenge színészek.

2015.06.16 cunci

Ez a film simán megéri az öt csillagot! Nagyon jó volt kellően véres, itt-ott kimondottan brutális. A gonosz halottban minden benne volt, amit egy horrorfilmtől elvárhatott egy filmrajongó.

2017.04.22 jozsagabri

Túl sok vér, túl sok sablon és klisé. Nem kötött le, vontatott, és igazi történet nincsen. Végig reméltem hogy felpörögnek az események, de nem történt meg...

2017.01.08 des.tiny59

Itt nagyon lehangoltak engem a látottak, sajnos nem jött be. Ez a mű sajnos nem váltott ki belőlem pozitív érzéseket. Először is nagyon nehezen emészthető sztorit kapott amit én eltudtam volna képzelni sokkal könnyedebb verzióban is. Aztán ezt elég gyengén is adták elő nekem emiatt nem jött be.

2016.09.11 Miss_Murder

Az első perctől megfogott. Nagyon jó remake. Nem okozott csalódást. Valóban nem gyenge idegzetű nézőknek alkották meg. Minden olyan elem megtalálható benne, amit egy tisztességes horror filmtől elvárunk. Vérben nincs hiány, sem izgalomban, feszültség... Több

2023.05.29 Gyula Gábor Antal

Fájdalmas

Első tíz perc unalmas, utána megint az. Nem ilyen rossz remake-re számítottam. Irtóra semmi köze az eredetihez.Gyenge volt a sztori, kínosak a hisztik és jajveszékelések. A cselekmény gyenge volt, és annyit hánytak, mintha gyomorontást kaptak volna.