Rejtélyek városkája

Gravity Falls

2023.05.31 Zolko88

Különleges kis sorozat, tele van easter eggekkel, és ha az ember belemélyed, sokkal mélyebb történet tárul elé mint holmi bugyuta Disney mese. Csak ajánlani tudom,minden korosztálynak, az egyik személyes kedvencem.

2018.07.30 Norbi

Nem értem miért szapulják szegény sorozatot. Éppen hogy nem túlságosan bugyuták a szereplői, egy nagyon jól felépített története van, és rengeteg poénos jelenet.

2017.08.23 Deku

Félelmetesen hülye egy sorozat. Nem értem, hogy a Disney, hogy volt képes egy ilyen elvont furcsa történettel előállni. Nekem nagyon nem jött be. Nem tudom ajánlani.

2019.07.02 r858r858

Ez ez DISNEY?

Az a jó sorozatban hogy nem kicsiknek csinálták hanem mindenkinek, történet jó karakterek briliánsak.. Ezt meg kell nézni!

2019.05.05 Ms. Akárki

Imádnivaló és aranyos gyermek sorozat. Rick és morty sorozattal egy univerzumban játszódik és ez meg is látszik rajta. Egyedi látványvilág és humor jellemzi. Kár hogy nem tudták befejezni a következő évadját. Kíváncsi lettem volna mi lesz a vége.

2017.09.30 SzFa

Félelmetesen rossz egy sorozat. Nem értem, hogy a Disney, hogy volt képes egy ilyen elvont furcsa történetet elkészíteni, azt mondják , ha végig küzdjük magunkat a sorozaton akkor egy fantasztikus történetre bukkanunk, de én ezt nem bírtam kivárni. ... Több

2016.05.28 Pirospingu

Easter egg-ekre alapuló mese. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2019.01.10 Let it happen

Elég sajátos egy rajzfilm, ami szerintem tök klassz dolog! Nagyon tetszik a grafikája és a karakterek jelleme! Úgy gondolom, hogy ez egy olyan rajzfilm, amin gyerekek is és felnőttek is tudnak szórakozni! Én bátran ajánlom bárkinek, aki kicsit is szereti az elvont dolgokat!