Karácsonyra összezárva

Karácsonyra összezárva

Grounded for Christmas

Clevelandben tombol a vihar, ezért valamennyi repülőjárat kényszerleszállást hajt végre, az utasok pedig a szállókban ragadnak. Nina, az egyik gép pilótája magával viszi kollégáját, Bradyt a szüleihez, ahol egy népes összejövetelbe csöppennek, melyen Nina exe is részt vesz. Brady eljátsza, hogy ő… Több

Rendező: Amyn Kaderali
Premier: 2019.12.08.

2023.06.12 Török389133

Nagyon gyenge, nagyon unalmas, és egyáltalán nem vicces.

2020.12.02 petera050

Nagyon karácsonyi, nagyon romantikus, minden sablon és klisé benne van, úgyhogy már a trailerből is tudni lehet, hogy mi lesz az eleje, a közepe és a vége.

2020.05.09 szabi

Kicsit cringy, avagy az ember már az elején viszket attól, hogy a színészeknek esze ágában sincs játszani - avagy nagyjából nulla karakter vagy jellemfejlődés nincs a dologban. Már az elején beleállnak abba, hogy itt bizony dübörög a happyend, és ebben semmi spoiler nincs.

2020.01.08 piZZola

Nem a megérkezés, ugye, hanem az út, amíg odáig eljutunk - legalábbis ezeknél a filmeknél ennek kéne a lényegnek lennie. Hát itt nem sok csavar van a történetben, amíg végigküzdjük magunkat rajta.

Brady kapitány, Nina pedig elsőtiszt, azaz másodpilóta a történetben. Az egyenruháikon látható rangjelzések azonban hibásak, a kapitányi rangot ugyanis négy aranysáv jelöli a ruhaszegélyen.Szerző: csd

Zakkantak
Mintaapák