Hair

Hair

2018.05.06 Miska bácsi Nézhetetlen

Mióta az eszemet tudom, ez nyújtotta az egyik legpocsékabb filmes élményt. Önszántamból aligha próbálkoztam volna vele egyáltalán, ráadásul kötelezően kellett megnéznünk. Oh, és ugyebár musical. Sajnálom, de nálam a világ legjobb musicalje is csak egy nem nézhetetlenül rossz film lehet.

2018.03.21 hackerjulcsi

Nagyon klasszikus, nagyon kultikus és nagyon szórakoztató. Ilyen formán feldolgozott történelemre nagyon szükség van szerintem a filmiparban, a társadalomnak is szüksége van erre. Szóval jókor jött ki és a téma is jó. Szuper!

2017.09.05 SzFa

Igazi klasszikus. A zene az ének fantasztikus. Nem csak egy szerelmes film, hanem egy drámai történet, a kor borzalmait átadja. Kötelező megnézni.

2018.03.28 NFG

Szerintem tényleg nincs olyan ember aki ne ismerné ezt a filmet! Teljes mértékben egy olyan alapmű, amit manapság sok témához alapul vesznek! Mind a történet, mind a zenék kiemelkedőek!

2016.02.09 doroffee

Ahogy a többiek is írták, ez a film egy életérzés, amelyet tökéletesen hoznak a történet, a zene, a jelmezek és a film színkódja is. Hozza azt az életérzést, amely ezeket a fiatalokat átjárta. De nemcsak a boldog hippilétet mutatja be, hanem a történ... Több

2016.10.15 hell.l

Ez az egyik legjobban összerakott musical-film. Nagyon átjön rajta ennek a korszaknak az életérzése, a mondanivalója nagyon jól levezethető, jó színészeket választottak. A zenéje, ami egy musicalesetében a legfontosabb, is magával ragadó.

2016.04.29 irongozu

Abszolút kötelező darab még azoknak is, akik nem kedvelik a műfajt. A jó zenék mellett ez egy igen jó történet fiatalságról és lázadásról. A drámai végkifejlet pedig nagyon mély tanulságokat hordoz.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Vasárnap délutáni film, amit egy húzósabb éjszaka után a másnap középen néz meg az ember, hogy elhigyje, hogy az élet szép. Aki szereti a musicalt, annak nyilván alapmű, aki nem, annak csak ripacskodás és háttérzaj. Én valahol a kettő között vagyok, ... Több

2017.01.25 Gábor Rózsa

Régebben láttam, de így visszaemlékezve is kicsit olyan keserédes filmként maradt meg a fejemben. A hippi stílust az biztos, hogy a film kitűnően szemlélteti.

2018.02.03 zsani

Igazi klasszikusnak számít ez a film. Mindenkinek kötelező látnia legalább egyszer. Nagyszerű dalokkal teli film. Mindenkinek ajánlom! Teljesen átadja az akkori életérzést.

2017.06.01 szkodvig

Remek kis film,jó kis zenékkel. Az történet nagyon jó és megható.Több helyen összeszorult a torkom tőle,remekül bemutatja ezt a lázadó korszakot. A musical kedvelőinek ajánlom.

2015.07.29 Fildi

Szuper rendezés és zene. Nagyon érdekes kort választott alap témájául. Igazi klasszikus, időtálló film. Bizsonyos időközönként szívesen újra és újra megnézem, mindig élménnyel tölt el.

2019.02.06 vyctoria79

Lehet szeretni, imádni és utálni, de kihagyni lehetetlen. Alapmű. Szerintem mindenkinek legalább egyszer meg kell néznie az életben.

2016.10.01 Lost Silver Book

Fantasztikus zene, fantasztikus mondanivalóval. Az egész film pezseg az élettől. Abból a korból teljesen elítélem az LSD használatát, és hogy egy nőnek mindegy legyen, hogy ki a gyerek apja és ne tervezzen előre, de mégis, ahogy nézzük valóban van v... Több