Hair

Hair

2015.02.23 joker

100-szor képes lennék megnézni, nagyon szeretem, pedig nem akkoriban éltem. Apukám mutatta meg nekem mikor 13 lehettem, a mai napid mikor leadják a TV-ben mindig együtt nézzük meg. Nagyon sokatmondó film, tele humorral és keserűséggel. A zenékről nem is beszélve. Mindenkinek látnia kell legalább 1szer.

2015.02.10 Katie75

Megfog és nem ereszt. Nézze meg mindenki legalább egyszer. Mai fiataloknak erősen ajánlom.

2015.05.29 Tomo-chan

Ez a film az, ami tökéletes hangulatba tud hozni egy "nyolcvanas - évek - buli" előtt. A dalok pörgősek, nagyon szeretem őket. A kedvenc jelentem, az asztalon táncolós, mindig fel tud dobni, akármilyen rossz passzban is vagyok. Erős kényszert érzek a... Több

2017.06.15 [email protected]

Ez a film mindenkiben nyomot hagy. Én 11 évesen láttam először. Anyukám csak annyit kérdezett : "- Akarsz nézni egy nagyon jó filmet amiben énekelnek? Mindjárt kezdődik a tv-ben". Persze, hogy a válaszom igen volt. Hihetetlen, hogy annyi idősen felfo... Több

2017.02.19 Tysoon87

Egy régi klasszikus amit mindenkinek csak ajánlani tudom A korszak egyik legsikeresebb filmje

2018.03.26 Pyarron95

Igazi zseniális film, tele remek zenékkel, emlékezetes pillanatokkal. Ez is egy olyan film, amit legalább egyszer látnia kell mindenkinek. Remekül bemutatja miről is szólt a hippie mozgalom, megmutatja a vietnámi háborúk értelmetlenségét. A musical műfaj se ott tartana, ahol, ha több ilyen alkotás születne.

2017.03.04 melianyu

Kamaszkorom egyik meghatározó alkotása. Senki nem hagyhatja ki, egyszerűen minden benne van amit erről a korszakról tudni érdemes!

2020.01.21 TeeRPaaK

zseniáliss