Hair

Hair

2015.08.04 Aranyhal

A zenéje nem véletlenül világhírű. Megfogó, érzelmileg magával ragadó film karakteres szereplőkkel. Akárhányszor már csak a zenéje miatt is újra nézhető.

2016.07.25 N.Béla

Egyedi régi multú musical amikben a zenék egyszerűen imádnivalóan eredetiek. Nem véletlenül ismétlik halálra és van ekkora rajongótábora mind a mai napig. Hitet teremt maga körül, hogy hiába van sötétség, a vidámság elnyomja a háttér félelmét.

2015.06.30 Enccso

Ez tipkiusan a mindenkinek látnia kell egyszer életében film, sosem megy ki a divatból. A mondanivalója, a zenéi, minden kamasszal megnézetném egyszer.

2017.11.16 baalint

Sokáig nem értettem a film lényegét. Bizony ez az a film amihez kell egyfajta felnőttség, hogy értékeld. Nem lett a kedvencem, de ajánlom bárkinek, mert a hangulata nagyon jó :)

2016.07.24 Igob1

Klasszikus musical. A története időtálló marad mindig akárcsak a benne található zeneszámok is. Volt szerencsém színházban is látni többször. Úgy nekem valahogy jobban tetszett. Ebben a színészek valahogy nem nyerték el a tetszésemet de a zenék ugyan úgy klasszak.

2016.04.17 nagyniki987

A film hiányosságai ellenére nagyon jó, átjön egyfajta életérzés, ami az idő múlásával egyre inkább kihal, de a filmet nézve elindulnak bennünk az érzelmek, a szabadság érzése és a laza feeling, az akkori kor szelleme. Nincs benne nagy színészi alakítás, de mégis teljes a film.

2016.07.30 Kardos

Zseniális zenés film. Egy izgalmas korszakot mutat be nagyon laza és csodás elemekkel. Pedig sok szomorúság is lenne a történetben, de jól megoldják az egyensúly. Magyarul is ismerhetőek már a számai, de az eredeti nyelven igazi mindegyik. Jó kikapcsolódást nyújt.

2017.11.23 nagysar

Lehet ott rontottam el hogy én először a színdarabot láttam, aztán később a filmet. És így már nem volt olyan jó. Persze a hangulat zseniális, vajon tényleg ilyen volt akkoriban az USA-ban?

2016.04.21 DrPepper11111

Sosem nézek musicaleket, de ez nagyon jól sikerült és nagyon megható.

2019.01.02 MissFortune

Imádom a musicaleket! Ez az egyik kedvencem.

2015.11.19 Sipos Csongor

Alapfilm, kiváló musical, de a szinkront senkinek sem tudm ajánlani. Természetesen a kszítők a mondanivalót fontosabbnak tartották a számokban, mint azt hogy példáu pontosan szájra legyen illesztve a szöveg, ezért a szinkron nagyon sokat kivesz a filmből. De ez az értékéből nem von le semmit, remek film.

2015.01.26 marica

Klasszikus, amit mindenkinek látnia kell, életében többször is. Kiváló rendezés, nagyszerű színészek, csodálatos zene, örökzöld mondanivaló. Nagy kedvencem!

2015.01.25 Borka

Az egyik olyan klasszikus, amit semmiképp nem szabad kihagyni. Nyomot hagy az emberben a lehető legjobb értelemben. A zenéje pedig fantasztikus.

2015.03.08 meditke

Klasszikus és magával ragadó. Remek zenékkel. Sosem lehet megunni, ezerszer is meg tudnám nézni, ha még nem láttad, mindenképp pótold. Igaz, nem mai darab, de nagyon szórakoztató.