Headshot

Egy fiatal férfit mos partra a tenger, aki fejsérülése miatt amnéziában szenved. Egy csinos fiatal doktornő ellátja őt. Hamarosan kezdenek visszatérni a férfi emlékei, ám a múltbéli események miatt nyugalomra nem… Több

Forgatókönyvíró: Timo Tjahjanto
Ország: Indonézia
Premier: 2016.09.01. | Netflix (2017.06.03.)

Zack Lee
Chelsea Islan
Zack Lee
David Hendrawan
Chelsea Islan

2023.03.26 BÉLA

Plágium

Nincs új a nap alatt, a minap egy török sorozat pont erről szólt. Nem értem ezeket a botcsinálta rendezőket, egy átlagembernek több fantáziája van, mint nekik.

2016.07.09 varjú

Egyáltalán nem vártam többet, sem kevesebbet, Nem volt elvárásom. Csak leültem és megnéztem. Nézhető volt. Nem aludtam be.

2016.09.28 kasztni

Minden lehetséges stílus bevetésének ellenére az eredmény a film egészének szempontjából nullás. Meglepően unalmas. Itt jön ki, ha valakinek nincs érzéke a különböző elemek összekomponálásához. Marad hát az olcsó sokkolás-brutalitással.

2019.10.02 Szalamandra

Látványos zúzás egy kis romantikával fűszerezve

Nagyon tetszett. Képileg, zeneileg és harcok terén is roppant igényes a film. Látszik, hogy minden egyes snittet szépen megkomponáltak. A történet elég egyszerű, de ennyi pont elég is volt ide, a romantikus szál pedig nagyon tetszett, de szerencsére nem ment át csöpögős nyáladzásba, sőt.... A verekedéseknél érdekes a kamerahasználat, de semmi nincs agyonollózva, sőt, gyönyörű hosszú snitteket kapunk minden bunyónál. Akinek tetszettek a The raid filmek vagy csak szereti Iko Uwaist, esetleg egy roppant hangulatos akciófilmre vágyik, annak erősen ajánlott!

A film összbevétele 73 010 dollár volt (imdb.com).

(2017. 03. 20.)
Parádés alkotást tehát senki ne várjon, de arra végül is pont jó, hogy legyen min legeltetnünk a szemünket, amíg Gareth Evans következő munkája megérkezik.

7/10 Több
9-1-1 (911 L.A.)