A számolás joga

Hidden Figures

2019.04.12 MidoD7

Brutál unalmas filmnek lehettem nézője. Bár ez a vélemény persze csak az enyém, de nekem nem okozott maradandó élményeket. A karakterek annyira üresek voltak, hogy én nem is értettem az egészet.

2019.01.27 Timcsi

Remek film, ami feltölt egy kicsit. A története magával ragadó, jól átjön a 60-as évek hangulata.

2018.03.02 XETH

Emlékszem nagyon vártam ezt a filmet. És nagyon imádtam. Mindig döbbenet számomra, ahogyan az emberek képesek embertársukkal bánni, csak azért, mert más a bőrszíne, vagy mert nő egy nem túl nőies szakmában. Igaz történet három olyan csodálatos nőről,... Több

2018.08.23 kevelin

mindhárom afroamerikai színészt nagyon szeretem és nincs ez másként ebben a filmben sem. szuperül alakítják a maguk kis szerepét és maga a történet ugyan szívbe markoló de mágis kihozzák belőle a legjobbat. mind sztoriban mind játékban

2021.04.26 uniterra

Nagyon jó film.

2018.03.31 Zsceeeka

Félve ültem le kicsit megnézni, mert már eléggé telítődve érzem magam a feminista és fekete filmekkel (de, hát most ez "megy"). Szerencsére ebben nem lett "túltolva" ez az egész szemlélet és az igaz történet volta is dob rajta. Kellemes film.

2019.01.04 szabomarc

Jó történet, mint oly sok más film, ami megtörtént eseményeket dolgoz fel, ez is zseniálisan sikerült szerintem. Olyan pluszt tud adni a történeteknek ez az infó, hogy elképesztő. Mindenkinek ajánlom, attól függetlenül, hogy néhol kissé lassú talán a film.

2023.08.27 Ergit

Ez az egyik alkalom, amikor a cél szentesíti az eszközt! Az egész film tetszik, minden mozzanata! Én is szeretem a matematikát, bár ennyire értenék is hozzá, mint a filmbeli asszonyok! Mekkora élmény lehetett számolni, számításokat végezni abban az időben! Minden kézzelfogható volt akkor még!

2023.05.14 Eszter 79

Három afro-amerikai hölgy küzdelme egy olyan világban, ahol a maguk fajtája igencsak hátrányos megkülönböztetésnek vannak kitéve: wc, busz, étterem, könyvtár stb.; a hatvanas évek Amerikájában. A filmben szereplő nők a matematikai tudásukkal kivívták... Több

2020.09.26 HannaK

Octavia Spencer korunk legkarizmatikusabb színes bőrű színésznője, aki kihagyhatatlan volt a filmből. A története magávalragadó és egyben hihetetlen.

2023.05.10 trixxy

A kategóriájában az egyik legjobb film. Nagyon tetszett, bármikor újra tudnám nézni. Remek történet, kiváló szereplők, és az, hogy igaz történeten alapul, az egyik legnagyobb erőssége a filmnek.

2017.05.23 vivikejencikelara

Azt hiszem ez a film is a fekete emberek helyzetét feszegeti. Nagyon elképesztőek a karakterek. Néhol szórakoztató, vicces, néhol pedig már rettenetesen komoly. Hihetetlen film, mégis remek.

2017.07.27 Gábor Rózsa

Mondható rá, hogy Szokásosan jó film... De tényleg, az az igazi igaz történetes jól megszokott film. Nem fordulatos.. nem rendkívüli.. csak az élet. De az szépen kivitelezve és jól átadva. Egyszer nézős filmélmény.

2018.07.11 Evcsi95

Egyik kedvenc filmem lett. Nagyon jól bemutatták az akkori Amerikában élő fekete nők helyzetét.