Hideg préda 3.

Hideg préda 3.

Fritt vilt III
trinagl
Arthur Berning

A történet a 80-as években játszódik. Egy csapat fiatal kirándulni indul és egy elhagyatott hotelt találnak, ahol lemészárolja őket a norvég erdőkben élő pszichopata gyilkos. Immáron a harmadik résszel folytatódik az elmúlt évek egyik legjobb európai kaszabolós horrorja,… Több

Ország: Norvégia
Premier (HU): 2011.11.25.

2021.01.30 Kóborló

A felesleges előzményfilm

Szűk négy év leforgása alatt a norvégok trilógiává bővítették saját kis slasher horrorjukat, a Hideg prédát. Pontosabban a második rész után két évvel érkező harmadik felvonásnál nem folytatták a történetet, hanem jó hollywoodi szokás szerint visszat... Teljes kritika

2018.07.10 SzFa

Nagyon buta horrorfilm. Nagyon buta karaktereket hoztak létre benne. Sok az olyan jelenet, hogy 'most miért kellett?'. Nem ajánlom, jobb, ha a harmadik rész rejtély marad. Jobb lett volna, ha ez a film nem készül el.

2015.06.22 fancsi094

Ha valami elég sikeres, és még a folytatás is rettentően népszerű, akkor nyilván le kell húzni róla még egy harmadik bőrt is. Ami ötletek híján általában előzményfilm, nem túl magas színvonalat képviselve. Na ez is egy olyan. Egynek elmegy, de ennyi.

2016.12.11 nero

A franchise minősége még mindig rettenetesen gyenge, nem értem, miért erőltetik ezt annyira. Megnéztem, annak ellenére, hogy már az előző rész se tetszett nagyon, és azt kell mondjam, semmivel sem lett jobb. Még mindig sablonos karakterekkel van tele. Ráadásul az egész képi világa sem olyan szép már.

2015.12.30 trinagl

Hát, nem igazán érzem, hogy ennek a filmnek az elkészítésére egyáltalán szükség volt. Egyrészt semmi újat nem hoz az előzményekhez képest, másrészt valahogy egyáltalán nem működik olyan jól az egész ötlet, bár a hangulata még mindig nagyon ütős szerintem.

A filmben található egy baki, amit nem vettek észre a készítők. A film vége felé az egyik szereplőt nyílvesszővel baloldalt mellkason lövik, de tovább tud menekülni. Viszont az egyik képkockán, melyen menekül, a mellkasi sérülését a jobb oldalán láthatjuk, majd a következő képkockán újra a balján van a sérülés.Szerző: Kóborló

A film rendezőjének, Mikkel Brænne Sandemose-nek ez volt az első egész estés rendezése, korábban csupán egy rövidfilmet készített. Szerző: Kóborló