Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt?

How to Lose a Guy in 10 Days

2022.03.02 vajafejeden

Kate Hudson az egyik kedvenc színésznőm. Mindig bájos, életteli figurákat alakít. Általában jó filmekben játszik, ebben sem csalódtam, nagyon vicces volt, ahogy az orránál fogva vezette a pasit.

2017.04.15 indingo

Durva, hogy lassan 15 éves a film. Már többször láttam, néhány évente nézhető darab. Egy romantikus-vicces film, ahol összecsap férfi és nő.

2017.02.10 ArpiHajdu és Réci

A Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt? kategóriájában az egyik legszórakoztatóbb történet. Legalábbis a film első fele, ami arról szól, hogyan szívatják keresztbe egymást a főszereplők. Ami az Andie-féle fogadást illeti, szerintem érdekes fel... Több

2017.08.30 Deku

Kegyetlenül eltalált film lett ez, nem tudok rá rosszat mondani az egész film nagyon egyben volt. Külön tetszett az, hogy időt fordítottak a karaktereket. Mindenki nézze meg nyugodtan.

2017.12.09 dailyfilmsan

A tipikus kapcsolatbuktató gyorstalpaló előtt állsz ha elgondolkodtál azon, hogy megnézd ezt a filmet. Minden bizonnyal egy idegesítő és vinnyogós csaj fog benne szerepelni. De ettől lesz a film igazán jó. Nem csöpög túlságosan az érzelmekben inkább kifigurázza azt, de tévedés neessék ez ízig vérig romantikus film.

2017.02.02 hszpp

Bármikor nézhető film. Akár a csajokkal összegyűlünk egy estére,akár a párommal,de még a srácok is néha megszokták nézni....:) Szórakoztató,kicsi romantikával,pont annyival,amennyi kell:)

2016.04.13 Szilonka

Egyszer meg lehet nézni, de nem egy nagy durranás a film. A története elnagyolt és túlzások vannak benne. Pont egy olyan cikkel akarnak írni, hogy hogyan veszítsünk el a egy pasit 10 nap alatt, a hapi meg meg állítja hogy ugyanennyi nap alatt magába tud bolondítani bárkit....

2017.07.12 MP170506

A mai napig újra nézem ezt a filmet, ha tehetem. Szerintem jó a humora, jó a történet és a színészek is jól játszanak.

2019.07.29 Ms. Akárki

Különleges romantikus vígjáték. Isteni és jók a poénok. A színészgárda is renkívülinek bizonyult. Kissé ugyan tipikus a történet alapja, de kellemes volt végignézni ahogy a cikk miatt Matthew McConaughey és Kate Hudson összegabalyodik. Remek köztük a szikra a filmvásznon.

2019.07.13 Norbert93

Talán nincs részemről még egy olyan mellőzött és lenézett kategória, mint a romantikus vígjátékok, s bár kicsit talán szégyenlem, de a Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt? meglehetősen szórakoztató és kellemes történet, mondhatni kategóriáján... Több

2017.11.20 Bazzzsi

A legidegesítőbb karaktereket felsoroltató romantikus filmek egyike. A történetben láttam fantáziát, helyenként még vicces is volt, de összességében elég fárasztó film.

2016.05.07 TomÁcs

Kate Hudson picit idegesítő a filmben, de ettől függetlenül egy élvezetes vígjáték. A története jól megírt és a szereplők is jól alakítanak.

2018.11.29 VvV

Matthew McConaughey nem a legjobb alakítása, de a film nem rossz. Humoros és erős benne a női férfi ellentét.

2017.07.26 Lonka

Összecsap a filmben a férfi és a női nem, ahol persze a nők kerekednek felül. A története nem rossz, kedvelhető és a humoros jelenetek is csak dobnak a filmen.