Grincs

How the Grinch Stole Christmas!

2020.01.15 Timon

Ez annyira klassz volt,hogy az csak na. Beleéltem magam már rögtön a legelején,ennyire erős egyben eredeti karácsonyi mesét még keveset láttam.A Grincsről szóló mese örök klasszikus. 10/10

2017.07.24 Deku

Ritka eredeti ez a mese és kár, hogy hamar vége lett. A zenék benne pedig különösen hangulatosra sikeredtek. Igazán kedvelhető filmet dobtak össze a készítők és bátran mondhatom, hogy nagyon eltudott varázsolni. Szerintem az egyik legjobb film amit valaha láttam. Több ilyen alkotás kellene.

2019.07.31 Ms. Akárki

Az eredeti mese a legjobb. Karácsony tájékán mindig újranézzük. Karácsonyi klasszikus a karácsonyútáló Grincs meséje. Érzelmes és tanulságos mese. Gyereknek és felnőttnek egyaránt kellemes kikapcsolódás az ünnepekkor.

2016.09.16 puffancshercegnő

Jim carrey és pont. Tökéletesen játssza ezt is, ahogy minden más szerepét is. A történet aranyos, Grincs karaktere pedig zseniális. Vicces és megható történet, nem szokásos karácsonyi sztori, és mindenkinek való.

2016.10.21 vivikejencikelara

Sokszor láttam már. Mikor ezt nézem olyan jo karácsonyi hangulatba kerülök ! Jim Carry nagyon jo!

2016.09.26 Evcsi95

Annyira szeretem, hogy minden egyes karácsonykor lemegy. Szerethető a karakter, már a Dr. Seuss mese is csoda.

2016.02.09 norbi0102

Karácsonykor érdemes megnézni, nagyon hangulatos, varázslatos. A történet nagyon jó lett, és tanulságos. A szereplők nagyszerűek. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2016.04.30 angel001

Nagyon aranyos karácsonyi mesefilm, bár nem hiszem hogy ovisoknak valo történet, nég akkor sem, ha a végére minden jóra fordul.Nagyobbacskáknak viszont kifejezetten ajánlott megnézni.

2017.07.04 gerda

A legjobb karácsonyi mese mindenkinek meg kell néznie, minden évben legalább egyszer. Nekem a kedvenc meséim között ott van. Nagyon kedves történet az elfogadásról.

2016.07.25 N.Béla

Zseniális mesefilm. Nemcsoda hogy jim carry a filmbeli feldolgozásának a főszerepét elvállalta. Igazi klasszikus főleg karácsony tájékán. Szerintem ma már mindenki ismeri az ünneplopó Grincs történetét. Az egyik kedvenc ünnepi, karácsonyi családi filmünk.

2016.01.01 Niki19

2015.12.29 sepsiklaudia

sokkal jobb, mint Kevin akit a szerető családja persze szeret annyira hogy állandóan elfejtse, ez egy nagyon szép mese arról, hogy a gyerek kori élmények mennyire meghatározóak a felnőttek magatartásában és jól mutatja, hogy az emberek mennyire gonoszak azzal, aki nem áll be sorba, aki kicsit is kilóg annak menni e kell

2016.04.25 Zsóka

Mikor legelőször láttam, végig se tudtam nézni, arra gondoltam, hogy csinálhattak ekkora hülyeséget...aztán másodszor véletlenül csöppentem bele (gyerek akarta nézni)...és azóta a kedvencem lett, többször láttam...tényleg csillagos ötös:)