Szeretlek, Phillip Morris

I Love You Phillip Morris

2020.06.08 elekm90

Egy szórakoztató komédia és remek alakítások Carrey-től és McGregor-tól, jó párost alkottak, bár én azt egy kicsit sajnálom, hogy utóbbi nem kapott olyan nagy szerepet, többnyire Steven Russell karaktere volt a középpontban.

2017.04.17 indingo

Nagyon jó kis film, igaz történetet dolgoz fel. Már ez egy piros pont. Akkor ott van a szereposztása , amely egészen remek, Jim Carreyt imádtam ebben a szerepben is.

2019.10.01 ZeroHero

Igaz torteneten alapulo, meleg kerdest kerulgeto film, amiben mindenki arrol beszel, h menynire testidegen volt a szerep Carreynek, de megis mennyire hiteles volt benne. Mert egy jo szinesz, jonapot kivanok.. Nemcsak Ace Ventura volt am. Nem mellesle... Több

2017.05.18 Szilonka

A meleg szál ezzel a hatalmas átveréssel vegyítve egy nagyon érdekes sztorit adott ki. Jim Carrey játéka teljesen hiteles volt én minden elhittem neki.

2017.10.23 Bazzzsi

Szerintem ez egy kiváló film, amire nem tudok rosszat mondani. Még ha háttérbe is szorul, hogy egy gaz történetről van szó a színészek játéka így is magával ragadó.

2018.04.18 TomÁcs

Nem egy szokványos Jim Carrey film, de nagyon jól megoldotta a szerepet. Első olvasatra el se tudtam képzelni meleg karakterként. A története lendületes és ismét az igazságszolgáltatás egyik baklövését dolgozza fel.

2018.12.28 VvV

Humoros és jól felépített történet. Hihetetlen a története, de nekem nagyon bejött.

2017.12.16 Greeta

Sokan félnek az olyan filmektől, amelyekben homoszexualitásról van szó, de nem is értem őket. Ez egy nagyon gazdag történetű film, hatalmas csavarral a végén.

2019.04.27 petraszab

Nem egy ismert film, pedig egy megtörtént esemény szolgált az alapjául. A történet vezetése izgalmas, és a történet is tartogat meglepetéseket.

2016.10.24 Curacao86

Jim Carrey és Ewan McGregor között tökéletes a kémia, rendkívül összehangolt páros, akár egy igazi szerelmespár az életből. Ez is mutatója annak, hogy kiváló színészekkel van dolgunk. Azonban kissé felszínes, giccses és unalmas, lapos marad a film te... Több

2016.11.22 csocsicsoda

Baromi jó film, imádom az ilyen igaz sztorikat. Jim Carrey pazar, imádtam a játékát. A története tényleg hihetetlen.

2016.02.26 BlaBlaBla

Kiváló film Jim Carrey hozza a karaktert. Elképesztő igaz történet alapján készült a film, bizonyos dolgok elképesztőek, hogy meg lehetett csinálni (akár a saját halálának eljátszása).

2016.07.25 byebyepuppy

Jim Carrey egyik LEGJOBB alkotása! Humoros, társadalomkritikában sem szegénykedik, és hihetetlenül egyedi, valamint igaz történet! A film sokaknak nem tetszhet, de aki veszi a fáradtságot és megnézi minden hátsó véleményt maga mögött hagyva, szerintem nem fogja megbánni, ezt tényleg látni kell!

2016.03.22 juliS

Nagyon bírtam ezt a filmet, szerintem Jim Carrey és Ewan McGregor is fantasztikusan játszanak, az ember egyszerre akar sírni és röhögni. A sztori amúgy valami igaz történet vagy ilyesmi? Nekem valamiért az rémlik, hogy igen, talán írták is a filmben, de már nem emlékszem rá.