Hátralévő életem első napja

Hátralévő életem első napja

Il primo giorno della mia vita

Négy személy, köztük egy gyermek, két nő és egy férfi találkozott egy rejtélyes idegennel. Ezek az elszigetelt egyének mindannyian azt fontolgatták, hogy véget vetnek az életüknek, de a titokzatos idegen felajánlott nekik egy hetet, hogy megfigyeljék, hogyan működik a világ a… Több

Ország: Olaszország
Premier (HU): 2023.12.21.
Forgalmazó: Vertigo

KULCSSZAVAK

2024.03.24 stomachh

Az utóbbi idők egyik kellemes meglepetése. Javarészt dráma ez, de mégis van kicsi jó érzést keltő vidámság is benne. A karakterek jók. Elgondolkodva, de jóleső érzéssel álltam fel a fotelből. Jó film annak, akinek van érzelmi intelligenciája.

2023.12.22 theon83

Vagy én vagyok fordítva bekötve, vagy ez egy nagyon alulértékelt film

Az év végére megérkezett számomra az év filmje. Rég fogott meg így film, mint a Hátralévő életem első napja. Már az alapkoncepció is nagyon jó, Paolo Genovesének ugye ez már A helynél is nagyon ment. És sikerült ezt a teljes filmen keresztül végigvinni. A színészi játék is jó, a karakterek szimpatikusak, jól megírtak. És még egy csipetnyi humort is sikerült belecsempészni (bár a vígjáték a kategóriamegjelölésnél egy kicsit erős). Nálam ez simán 9/10, szóval az IMDb 6.7-et egy kicsit alulértékeltnek érzem.

2023.12.24 philboy

Ez a film valahogy túl nagyot akar markolni, próbál mindent lefedni, de valójában eléggé felejthető lett.

2023.12.22 Kornél

Erősen közepesnek mondanám. Szerintem egyszer meg lehet nézni, de sokat ne várjatok tőle.

A film 22 710 195 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 10 277 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.