In the Heights - New York peremén

In the Heights - New York peremén

In the Heights

Usnavi (Anthony Ramos) Manhattan északi peremén, Washington Heightsban egy spanyol ajkú közösség tagjaként éli az életét. A fiatal férfi egy helyi közértet vezet, gondoskodik a szomszédjában lakó idősödő kubai nőről, epekedik a közeli szépségszalonban dolgozó gyönyörű lány után, és arról… Több

Rendező: Jon M. Chu
Premier: 2021.06.09. | Telekom TVGO (2021.09.18.)
Forgalmazó: InterCom

2022.04.10 dandelion1983

Nem rossz film, de bennem nem hagyott nyomot. Tény, hogy nem vagyok a musicalek nagy rajongója, de nekem nagyon sok volt benne az ének.

2021.09.20 Dresi

Egy könnyed nyári zenés-táncos film, amitől az ember jobban érzi magát. A színészek és a zene nagyon jók, remek a történet is. Tetszett, hogy nem próbálták nagyon broadwayesre csinálni, hanem inkább lefordították filmes nyelvre a musicalt. Ajánlom, szerintem nem okozna csalódást.

2021.09.16 anonym

Sekélyes és egyáltalán nem realisztikus.

Az eredeti musical egyik sztárja, Olga Merediz is szerepet kapott a filmben. A színésznőt a musicalben nyújtott alakításáért a színházi Oscarnak is nevezett Tony-díjra jelölték. Szerző: hp

Az In the Heights - New York peremén Anthony Ramos és Lin-Manuel Miranda második közös munkája. Ramos alakította Miranda nagysikerű Hamilton című musicaljének főszerepét is.Szerző: hp

Jon M. Chu rendezőt olyan filmek inspirálták, mint a Szemet szemért és az Annie Hall. Szerző: hp

Az eredeti musical szerzője, Lin-Manuel Miranda is feltűnik a filmben egy kisebb szerepben. Szerző: hp

Kegyetlen csillogás
Bandish Bandits