Indul a bakterház

Indul a bakterház

2015.05.28 *bella

Még könyvben is elolvastam. Régi film, és mind az összes régi magyar film nagyon jó. Még milyen fiatal benne mindenki!

2015.06.16 Melibaba

A legjobb magyar film amit valaha lattam.

2015.01.27 sullerb1022

Igazi, megunhatatlan magyar film! Zseniális színészekkel!

2015.09.12 Meeroz21

Nekem nagyon bejövős ez az egész stílus, amit képvisel a film. Nem voltam sose olyan akit vonzottak volna az ilyen témák azonban ez a film megszerettette velem. Aminek nagyon örülök. Fantasztikus, amit kreáltak. Bátran nézd meg, ha jól akarsz szórakozni!

2016.04.17 KrisztiEsLaci

Nem tudom úgy megnézni, hogy a réges-régen kívülről fújt poénokon is nem röhögjem könnyesre a szemem, újra, és újra! Szeretnivaló film gyereknek, felnőttnek, bárkinek! Mindenki meg fogja találni a kedvenc részét, karakterét benne! Nekem speciel a "Szabó bakter".

2018.03.17 Onódi Zoltán

Ez a film és a legényanya hatalmas alkotás. Csak a végét sajnálom, az szerintem kicsit összecsapott.

Nem mondhatja senki hogy a régi jó dolgokból nem maradt semmi :)Magyar is, jó is, mi kell még? :D

2015.02.24 evaka3355

Legeslegjobb megunhatatlan magyar film. Imádni való benne az a csibész Bendegúz. Nagyon jó film.

2019.01.05 MissFortune

Az egyik legjobb magyar film. Már vagy tizenötször láttam. Sok poén van benne, bőven lehet nevetni.

2015.04.30 house354

Igazi nagy alkotás. Egyik legjobb magyar film. Nagyszerű színészekkel. Gyönyörű alakítással. Bármikor, akárhányadszorra is tökéletesen élvezhető. Csak ajánlani tudom.

2015.04.25 gaboca1981

Szerintem ez egy nagyon jó kis szórakoztató film. Jókat lehet mosolyogni/nevetni. Én csak ajánlani tudom korosztálytól függetlenül.

2019.01.17 Let it happen

Ha egy magyar filmet ki kéne emelnem, biztosan ez a film lenne az! Már elég régi, mégis mindenki ismeri! Teljesen kötelező ezt egy mai gyereknek is ismernie, hiszen örökzöld! Annyira humoros és valahogy a története is nagyon jó! Mint mindenki mi is idézgetünk belőle!

2015.02.10 James Pond

A tv-k már agyon játszották és én még sem értem miért ülök ott minden alkalommal ? Olvasztó Imre szerintem minden idők legjobb gyerek színésze volt. A magyar filmgyártás egyik legjobb alkotása. Ez olyan mint a nincs régi vicc, csak újszülöttek...

2015.04.21 MutantNinjaPony

Már vagy 100szor láttam, de még mindig meg tudnám nézni bármikor!!!! Nagyon vicces, jó történet zseniális színészek!!!!! Klasszikus!!!!