Indul a bakterház

Indul a bakterház

2016.06.24 portal91

Örök klasszikus, bárhányszor meg lehet nézni! AKi még nem látta, feltétlenül nézze meg, mert az egyik legjobb magyar film, teljesen megunhatatlan! Mondjuk gondolom midnen magyar látta már.

2015.03.23 Adell89

Szerintem ez egy nagyon jó kis szórakoztató film. Jókat lehet mosolyogni/nevetni. Én csak ajánlani tudom korosztálytól függetlenül.

2017.03.19 Zenta

A magyar vígjátékok koronázatlan királya az Indul a bakterház, ami minden alkalommal könnyet csal a szemembe, mikor megnézem, úgy nevetek rajta. Zseniális, elképesztően jó.

2015.03.31 Henczi

Az egyik legjobb magyar film. Páratlan humor és szöveg. Klasszikus, többször nézhető film.

2016.07.25 N.Béla

Magyar klasszikus, ezt nem is tagadom. Rengeteg magyar ismeri, látta és szereti, de én valamiért nagyon unalmasnak találom. A történet is szedettvedett és a színészi játék sem mondható éppen csodálatosnak. Egy két jól eltalált poén azért van benne.

2015.11.19 Robi92

Hatalmas,végig röhögtem az egészet!Szerintem az egyik legjobb magyar film amit valaha láttam. Kimondottan tetszett ez a régies stílus. A szereplők egyszerűen tökéletesek,Koltain jókat nevettem.

2015.06.30 BuBu

Örök klasszikus, egy egyedi kiváló történettel, zseniálisan kidolgozott, egyedi karakterekkel és még zseniálisabb színészekkel, akik kiválóan megformálják! ÖTÖS!

2017.11.16 baalint

Sokszor láttam, és valószínűleg nem vagyok vele egyedül :) Ez egy remek Magyar film,amiből keveset láthatunk manapság.. Sok klasszikus párbeszéd,színész,karakter ( Bendegúúúz) :)

2015.08.22 Norcsi59

Ehhez még csak hasonlóan jó magyar vígjátékok még nem láttam. Egyedi és nagyon jó humorával igazán megfogott. A karakterek nagyon meggyőzőek És Rendkívül jól alakítanak.

2015.06.01 *tünde

Még könyvben is elolvastam. Régi film, és mind az összes régi magyar film nagyon jó.

2017.11.23 nagysar

Nagyon nagy magyar klasszikus. Szerencsére nem fogott ki rajta az idő vasfoga és mai napig élvezhető. Van benne pár eseménytelen rész,ezért csak 4 csillag,de ettől még ajánlott :)

2015.12.28 Niki19

Nagyszerű film lett! Tele poénokkal , vicces jelenetekkel. Érdemes megnézni, hisz gyermek, felnőtt egyaránt tudja élvezni. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2015.11.23 Beniko

Valamiért ezt a filmet egyszer sem tudtam végignézni. Fárasztónak tartom a poénokat. Lehet, hogy ezért a véleményért most megköveznek, de sajnálom, nekem nem jött be.

2015.12.29 sepsiklaudia

az egyik legszórakoztatóbb magyar film :D nagyon jól megírt a szöveg igazán szórakoztató