Indul a bakterház

Indul a bakterház

2021.10.05 CsakEgyCsajszi

Bármikor meg tudnám nézni, mindig ugyanúgy leköt. Imádom ezt a filmet, és büszke vagyok, hogy 1980-ban ilyen vígjátékot csináltak a magyarok.

2015.11.21 irongozu

Szórakoztató, sajátos humorral. Nem mindenki vevő rá, de Regős Bendegúz beírta magát a történelembe. A velős beszólásaiból már szállóigék jöttek létre.

2017.06.01 jencike1985

Nekem igazán meghatározta az életemet nincs ugy mond konkrét mondandója inkább egy életformát mutat be. Sokszor mondom hogy jó szándékú gyerek vagyok csak mire a szándékom végére érek elrontom.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Igen, a magyar filmkészítés alfája és omegája. Méltó a könyvhöz, minden pillanat minimum ugyanannyira élvezetes, vicces, szórakoztató. A színészi alakítások egytől egyig hibátlanok. Ha később készül, hatalmas világsiker lehetett volna és talán az idegennyelvű Oscar se lett volna meglepő.

2021.11.27 Péter Fazekas

Nem lehet megunni.

2015.02.21 oneminute

Nagy magyar klasszikus. Fanyar humorral végigvezetve. Nagyon tetszett régen is, és ma is. Szerintem mindenki tud idézni belőle legalább egy poént. Nagyon sajnáltam, amikor a főszereplő alakíó kisfiú felnőve öngyilkos lett.

2016.05.21 Vadgazda

A magyarok is tudnak kiváló filmeket gyártani és nagyon jó regényeket írni amikből készülhetnek. Ilyen az Indul a Bakterház is. Sajnos akkor nem folytatták a többi történet feldolgozásával és remélem nem tervezik ezt mostanság elkezdeni mert sosem le... Több

2015.10.27 fcbnandi

Nagyon sokat nevettünk ezen a filmen. A szereplőket nagyon jól kiválogatták. Koltai Róbert és Haumann Péter a legjobb. Kár, hogy nem csináltak belőle második részt.

2015.07.26 one1970

Imádom ezt a filmet, az egyik kedvenc magyar filmem. Mindig végigröhögöm az egészet, Bendegúz a kedvencem, hihetetlen hogy ilyen fiatalon ilyen jól alakítja a szerepét:)

2015.06.30 padfoot8925

imádom, úgy ahogy van. Talán a legjobb magyar film a korából. Örök klasszikus, olyan film, amit mindenkinek látnia kell! Csodás, humoros magyar film. Remek szórakozás.

2015.07.29 Fildi

Klasszikus kis magyar film, talán a legismertebb és kedveltebb, aminek meg is van az alapja. Szórakoztató, egyedi poénjaival és hangulat világával valóban remek alkotás.

2018.03.25 NRD

Ez a film egyszerűen FANTASZTIKUS! Végig nevettem az egész filmet. Élmény megnézni ezt a kicsit "paródia" beállítottságú rendkívül humoros művet. Mai napig idézünk belőle.

2016.04.27 angel001

Nem magyar aki nem látta! Fantasztikus, klasszikus, durva poénokkal.Nagyszáju, szófogadatlan kölyökről, akit még így is csak szeretni lehet.Az egyik legismertebb magyar film.Sajnos ma már nem tudnak hasonlót sem készíteni.A szabadszájú előadásmód nélkülözhetetlen ebben az alkotásban.

2015.06.11 fancsi094

Nagyon jó kis történet játszódik a filmben. Mindenkinek csakis ajánlani tudom. Személy szerint nem tudnám megmondani hányszor láttam de nagyon sokszor. Egyszerűen imádom.