Indul a bakterház

Indul a bakterház

2015.06.17 Dodi

Zseniális film, eredeti, utánozhatatlan humorral és kiváló magyar színészekkel!

2019.04.06 MidoD7

Legyen bármilyen kedve az embernek, ez garantáltan oda fog csempészni némi örömöt. Ha egy igazán eseménydús filmre vágyik az ember, annak ezt ajánlom. Ha tehetem, újranézem, mivel újra és újra lebilincsel.

2015.05.04 Milanman

A magyar film egyik legzseniálisabb csúcsteljesítménye, elképesztő dumákkal, hamisítatlan karakterekkel a történelmi vidéki világból. Egyszerű, mint a bot, de megkerülhetetlen kultuszfilm.

2019.01.30 Timcsi

Nagyon hazai és nincs aki ne látta volna már. Remek karakterek és nagyon vicces jelenetek.

2018.08.23 kevelin

Bendegúz a mai napig közszereplő hires nyakleveses jelentetet ami ami napig használják videőkban, mémekhez stb. az egyi legjobb magyar film a mai napig nagyon szeretem vicces és tele van társadalomkritikával

2017.01.17 Gigi

A zseniális egy kicsit alulértékelő jelző erre a filmre, de jobb nem jut eszembe. Vannak filmek, amik nélkül sokkal de sokkal szegényebb lenne a világ. Ez is egy ilyen film.

2018.05.11 Miska bácsi

Többnyire érdektelenek számomra a régi magyar filmek, de ez azért nem maradhatott ki. Bár annyira nem vagyok elájulva tőle, mint a többség, értékelendő, hogy még mai szemmel is mulatságosak a jelenetek. Még ha szorosan nem is kapcsolódnak egymáshoz. ... Több

2015.01.26 hackerjulcsi

Van olyan magyar ember, aki ne szeretné ezt a filmet? Sááányi, sányikáám. Jópofa kis mozi, mindig megmosolyogtat:)

2016.08.10 VFTS

A megunhatatlan magyar film. Korosztálytól függetlenül remek kikapcsolódást nyújt.

2023.06.06 Gamehun638

Igazi klasszikus. Faék egyszerű történet. Lehet rajta nevetni. Érződik rajta a kor szelleme, egy afféle ifjúsági filmnek.

2019.07.15 ZozArt89

Emíltettem már, hogy a magyar filmek nem kötnek le, nos itt is tartom magam ehhez. Semmi értelme ennek a filmnek, össze-vissza kuszaság az egész ami egy percre se tudott lekötni.

2017.09.19 SzFa

A magyar filmek legjobbjai közzé tartozik. Rendkívül magával ragadó, már-már klasszikussá, megkerülhetetlené vált film. Mindenki látta és szereti is. Imádnivaló ízes beszéd, jó egyszerű paraszti humor. Fantasztikus alkotás.

2018.03.19 NFG

Legalapabb film, amit mindenkinek látnia KELL! Kötelező! Rengeteg szállóige kapcsolódik, hozzá, amit érteni kell! A régi paraszti világot mutatja be, tele humorral!

2016.02.18 trixxy

Hihetetlenül szórakoztató, és meglepően vicces még a mai fiataloknak is. A napokban találtam egy videómegosztón egy összefoglalót a legjobb poénokról.. Még mindig tudok nevetni rajta, és most vettem észre mennyi szófordulatot használunk a mindennapokban, ami ebből a zseniális filmből származik:)