Csillagok között

Interstellar

2015.12.29 fussballgott

Éppen az előbb néztük meg itthon. Szerintem nagyon zseniális film. Érdekes, elgondolkodtató, látványos, kalandos. Ahhoz képest, hogy 3 órás filmről van szó, elég hamar elment az idő. Magába szippantott teljesen a történet :)

2015.04.20 Pandikmny

Nolan féle zsenialitás. Tökéletes és valósághű ábárzolása az univerzumnak, ijesztő érzelmi mélységek. 10/10

2015.03.06 icipicur

A 2014-es év leglenyűgözőbb mozis élményét adta nekem. Hihetetlen látvány, a sztori is fordulatos, a zene kiváló. Nálam 10 pontot ér.

2015.02.09 klaudia3333

Rendkívül érdekes volt és elgondolkodtató, mindenkinek ajánlom aki szereti a sci-fit :) Nolan ismét nagyot alkotott, Chastain és McConaughey nagyon jól hozták a karaktereiket.

2015.02.09 baturk

Végre egy film amit érdemes IMAX-ben megnézni, csak gratulálni tudok. Hatalmas látvány, elgondolkodtató történet, és remek alakítások!

2015.01.26 Elda

Tök jó film, érdekes elmélet a sokadik dimenziókról. Tetszett.

A világ legjobb filmje. Nem tudok mást hozzáfűzni. Akit untatnak a bolygók,csillagok,űrutazás,dimenziók stb. ne nézze meg. Engem sem 100%-ig érdekelt de ezután a film után szerelmes lettem az egészbe... Gyönyörű tökéletesen megrendezett hibátlan alkotás tipikus Nolan féle színészekkel. CSAK AJÁNLANI TUDOM!!! :))

2015.02.08 Kornél

Hatalmas film, saját véleményem szerint 2014 legjobb filmje. Matthew McConaughey nagyszerűen játszik. Szerintem megérdemelne egy Oscart, de sajnos nem jelölték. A látvány viszont lenyűgöző, és ha azért nem kap Oscart, akkor nincs igazság a földön.

2017.08.17 ArnoldS

Majdnem tökéletes. Apró butaságok vannak, de nem igazán tudják elrontani. Ezt nem lehet. Miért nincs több űrhajós film? Mindig csak a "rettegős" idegen vírus / parazita / lény baromságot tolják, mint sci-fit. Ilyenek kellenek rengeteg.

2016.09.29 [email protected]

A sok negatív vélemény ellenére én imádom ezt a filmet. Sci-fi, de végre egy igazi és monumentális. Nem a szokásos harcolunk valami ufókkal aztán megnyerjük típus, hanem egy sci-fi környezetbe bújtatott dráma. Nem maga a film itt, az amitől elájulhat... Több

2015.03.05 tom017

Szerintem ez Nolan egyik leggyengébb filmje. A film vége sem vall Nolanre, szóval nekem csalódás volt. Az Űrodüsszeia és Kapcsolat koppintása.

2015.02.17 N3szt0r

Komoly szereppel bíró film, igyekszik az átlag emberhez közelebb hozni az űrrel kapcsolatos ismereteket és megszerettetni azt. Mindenkinek ajánlani tudom, még akkor is ha az illető nincs oda a sci-fi-kért.

2018.03.16 Gottika

Zseniális film. Nagyon kell figyelni, hogy mindent megérts.

2015.11.14 Gabi

Teljesen másra számítottam, így életem egyik legkellemesebb csalódását élhettem át. Nolan hihetetlen, nincsenek jelzők az emberre, lehengerelt, lekötött és elgondolkoztatott a film. Caine és Hatheway kiváló színészek, McConaughey korunk egyik legjobb... Több