Jöttünk, láttunk, visszamennénk 2. - Az időalagút

Les couloirs du temps: Les visiteurs II

2021.01.14 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Hálaistennek az első részt, ami totális zagyva és gagyi semmi lett, sikerült alulmúlniuk. Iszonyatos blődség, de ez is kell. Sőt, valakinek ez kedvenc.

2019.03.14 Puncs

Ahogy az első rész, úgy a második is örök kedvencem. Mindkettő tele örökzöld poénokkal, a második talán egy hajszálnyival viccesebb is, mint az első. Akárhányszor megnézem, mindig tudok rajta nevetni. Ebben a kórházi jelenet a legjobb, amikor az őrme... Több

2017.07.29 Orosz István

Ez sokkal jobb mint az első, a tűzoltós résznél én kiégtem, meg a trubadúr ládásnál szerintem ez egy örök klasszikus francia vígjáték lett. Legalánn 100x láttam.

2018.03.26 szaka123

Kiváló vígjáték. Az első rész és ez is egy klasszikus vígjáték lett. Nagyon jó színészekkel, jó sztorival és hatalmas magyar szinkronnal. Felhőtlen kikapcsolódás lehet, de azért ne vegyük túl komolyan!

2019.08.30 indingo

Szerencsére nem lett gyengébb, bár megoszlanak a vélemények, de amit hozott az első, azt itt is megkapjuk, csak ne legyen túl nagy az elvárásunk, és akkor jól szórakozhatunk.

2016.04.27 ereln

Nagyon jó film, mindenkinek ajánlom. Lényegében az első rész újrafogatásának is felfogható lenne, de nem róvom fel ezt hibaként, ez is egy régi klasszikus, amit a család minden tagja nézhet. Szeretem benne, hogy mind a mai napig meg tudom nézni úgy, mintha még nem láttam volna és ez nagy szó.

2016.05.21 Vadgazda

Az első rész is nagyon tetszett, kár hogy a főszereplőnő (Beatrix) nem vállalta a második részt. Az első részhez hasonló poénok, talán még jobb sztori. Csak ajánlani tudom! Kiváncsian várom a folytatást, nagyon remélem, hogy nem fogják elrontani.

2017.07.18 Deku

Ahogy az sejthető mivel az első rész sem tetszett sőt elég lehangoló volt a véleményem a filmről, ez csak még rosszabb lett. A poénok közül már az a kevés sem volt meg...

2019.07.20 Ms. Akárki

Tipikus francia humorú, stílusú vígjáték. Jean Reno egyik legjobb filmje szerintem. Talán még az első részt is felül tudta múlni poénokban. Még ma is szívesen megnézzük, mert ritka az ilyen minőségi vígjáték manapság, ami nincs tele elcsépelt erőltetett poénokkal.

2018.07.27 Norbi

Minden perce maga a középkor. A humor egy új szintjét ismerhetjük meg a nézők. Külön film lehetne Zsákfos-ról annyira nagy forma. Egy nagyszerű folytatása egy nagyszerű sorozatnak.

2017.08.15 czigler.nora

Az első rész sem igazán nyűgözött le, de ez még szörnyűbb és bénább film volt. Igazából ez egy kis kellemes családi film szeretne lenni, lehet, hogy valakiknek ez bejön majd.

2017.09.30 koba1996

Tekernek még párat a cselekményen, a sztori egyre kuszább és kuszább lesz, de ez sosem zavart egy filmben, sőt! A poénok pedig természetesen még mindig ott vannak a szeren.

2016.07.25 N.Béla

A francia vígjátékok egyik legjobbika. Szeretem ezt a stílusú humort. Jó visszagondolni ezekre a filmekre. Szeretem a színészeket is benne. Minőségi vígjáték. Mindenkinek muszáj egyszer látnia, mert eszement egy alkotás ez is.

2016.07.16 Bog1

Régi nagy kedvencem. Kár hogy manapság nem gyártanak ilyen eredeti és debil vígjátékokat. Rengetegszer újranéztem már. Jó kis lazulós esős időjárásos vígjáték. Az első rész is igazi klasszikus. Sajnálom hogy nem lehet az ilyen régi klasszikus filmeket megnézni moziban. Ki sem lehetne rángatni a moziteremből:D