A meztelen Juliet

Juliet, Naked

2022.03.06 Péter Fazekas

Nem egy rossz film.

2021.01.19 Ildikó Bacskai

Aranyos vígjáték, amiben Chris O' Down olyan magas szinten hozza az idegesítő karakterét, hogy legszívesebben leborítanád a készülékedet. Csodaszép helyeken játszódik, és elég életszagú, hogy szórakoztató élményt nyújtson.

2021.05.24 Dorkateo

Pedig szeretem Ethan Hawke-ot

Jó ez a film, de valahogy nem áll össze. Jó kis nüanszok, de az egész nem egységes.

2018.10.13 Sonny

Nagyon könnyed film, nem hagy az emberben nyomasztó érzéseket annak ellenére, hogy egészen komoly valójában a téma. Elgondolkodtató, annyi bizonyos, szóval érdemes megnézni. Ez is bizonyos. :)

2020.10.29 elekm90

Az első fele kevésbé tetszett, főleg Chris O'Dowd karaktere miatt, aki nagyon irritált, valószínűleg ez is volt a cél. A második fele egy nem tipikus, szerethető kis romkom egy kevés drámával.

2018.10.11 Lowcash

Olvastam a könyvet, és ahhoz képest számomra csalódás volt. Értem azokat, akiknek bejön a film, ha el tudnék vonatkoztatni a regénytől, nem is lenne baj vele. Mert a film önmagában nem rossz, de adaptációnak kimondottan gyenge. Ebből a ketttősségből ... Több

2018.10.23 Paránytrilla

Viszonylag könnyed romantikus vígjátéknak gondoltam, és nem igazán az lett. És ez nem negatív. Nem egy klasszikus történet, jó benne a csavar, és tetszik maga a formája is a kis vlogszerű részletekkel. Tetszett az ironikus, már-már szarkasztikus humora is.

2018.10.17 Denisqoo

Nem egy tipikus romantikus vígjáték, de épp ez emeli ki az átlagból. Intelligens, szerethető film remek alakításokkal. A műfaj kedvelőinek szerintem ezen a hétvégén ez a top választás, persze csak a Csillag születik után. :) De a lényeg, bátran merem ajánlani.

2018.10.14 gabcajz

A film első harmada nekem valahogy nehézkesen telt el. Nem tudnám megmagyarázni, hogy mi is a konkrét gondom vele, talán egy kicsit az alakítások lettek felejthetőek, de ennél nagyobb baj talán nincs is filmmel.