Kánikulai délután

Dog Day Afternoon

2020.05.01 kecso1975

Csak az Al Pacino miatt ér egy csillagot,katasztrófa..

Al Pacino szinte nem tud hibázni.Nagyon nagy feelingje van az egész filmnek,és megkapóak a képek.Lance Henriksent nem nagyon szeretem,és nem is futott be akkora karriert,de itt ő is oké volt.

2017.07.18 Deku

Régi film de azért én vártam valami érdekességet, ami nem jött. Nincs is mit mondani erre ez egyszerűen rémes lett. Nehezen emészthető sztorit kapott. Nem javaslom senkinek.

2015.05.15 Syracuse

Az ember észre sem veszi, és már el is telt az a 2 óra. Elképesztően jó film, a színvonalát pedig az is emeli, hogy már több, mint 40 éves alkotás - és ez egyáltalán nem látszik rajta. Egyik legjobb bankrablós film, amit láttam.

2017.01.22 valery

Nagyon jó időtöltést ígér a film, nagyszerű kikapcsolódás. Sajátos miliő és egyedi hangulat. Felejthetetlenek a jelenetek és a színészek játéka nagyon hiteles. Kellően megfogott a film hangulata és mondanivalója.

2017.11.03 edessszilvia

Nagyon jo Al Pacino krimi, klasssz sztorival, jól felépített , csavaros történettel. Nagyon jó karakterisztika, nagyszerü befejezés, ajánlom mindenkinek

2016.10.22 kernernoemi

Ennyi idő elteltével is egy nagyszerű krimi, izgalmas, mozgalmas, kliséktől mentes, igazi jó kikapcsolódás. Érdemes megnézni mert simán felveszi a versenyt a mai hasonló témájú filmekkel.

2015.03.11 dzsolt7

Szinte hihetetlen, hogy egy 1972-ben készült film mai szemmel nézve is mennyire izgalmas és feszült tud lenni. Nyoma sincs unalomnak, a bankrablás és a túszdráma minden egyes pillanata érdekes, Al Pacino és John Cazale pedig remekül játszanak.

2016.06.13 acey

Lumet ismét nagyot alkotott. Fantasztikus a filmen végighúzódó feszültség, a színészi játék is lebilincselő, eleve nagyon szeretem Cazale és Pacino párosát. A forgatókönyv is kellően komplex és feszes, kár is túlragozni, az egész úgy jó, ahogy van. Csak ajánlani tudom!

2015.01.18 Zsombi

A banki alkalmazottak félelme nekem nem hiteles, de bevallom, nem néztem utána, hogy ők színészek vagy statiszták. De az utcai jeleneteket imádom, a környezet minden szempontból jól van felépítve, és az egész teljesen hiteles. A két bankrabló pedig fantasztikusat alakít.

2018.07.06 migoras

Minden szempontból tökéletes. De az egyik kedvencem, ahogy a homoszexualitás témáját beemeli a média a bankrablás hírébe. Megelőzte korát, hogy ehhez ilyen nyíltan és kritikusan áll. Túl azon, hogy ez egy nagyon jó film, egy nagyon jó társadalomkritika is.