Karácsonyi rémálom

While She Was Out

2022.02.06 Zsolt Zsolt

Ezek az idióták azt hitték, hogy könnyen el lehet bánni egy nővel, a nő nagyon büszke lehet magára, az ilyen suhancoknak a pokolban a helyük, a pokolban egymásra találhatnak és ünnepelhetik a karácsonyt, a férje meg egy rohadt bunkó.

2017.11.02 indingo

Összességében elment a film, de nem volt egy nagy durranás. A legvégét ki lehetett találni. Azt meg kell állapítani, hogy KIm Basinger még mindig bombanő.

2018.03.30 Bazzzsi

Egyszer meg lehet nézni a filmet. Kicsi erős a története, hogy valakivel összeszólalkozik az ember a következő perceben már az életére tör. Már ember se lenne a földön.

2018.04.16 TomÁcs

Néhány évente karácsony táján leadják. Ha nő előre tudja, hogy mit robbant ki a kis cetlije, akkor biztosan nem üzengetett volna. Pörgős történet egy őrült éjszakáról.

2018.12.01 VvV

Nem vártam tőle többet. Egy közepes történet, közepes alakításokkal. Egyszer meg lehet nézni, de sokat ne várjon tőle az ember.

2017.12.30 Greeta

Az ötlet, hogy egy karácsony idején játszódó thriller (?) készüljön az tetszett. A elsősegély ládával rohangáló Basinger kicsit nevetséges volt, no meg hogy elbánt a 4 randalírozóval.