Kém a szomszédban

Kém a szomszédban

The Spy Next Door

Bob Ho a beépített szuper-spéci titkos ügynök diktátorokat, terroristákat és gonosz birodalmakat vont ki a forgalomból, de most élete legnehezebb megbízatása várja. Úgy dönt, felhagy a kémkedéssel és újéletet kezd szomszédjával és barátnőjével, Gilliannel. A nő… Több

Rendező: Brian Levant
Premier (HU): 2010.04.01.

2020.11.11 Félix

Én Jackie Chan miatt néztem meg, és az előzetes miatt. Nem rossz, de nem is a legjobb, családi kikapcsolódásnak megteszi.

2017.08.18 mamiéstöti2

Nem szeretem Jackie Chan filmjeit, de ennek a tartalma valahogy megfogott. Nagyot nem csalódtam, de nem nevezném egy szórakoztató mozinak kivéve a Chan rajongóknak.

2018.03.31 NFG

Én kifejezetten imádom Jackie Chan-t, a harcművészetet annál kevésbé! De ebben a filmben kiegyenlődnek, és egy teljesen jó film kerekedik ki belőle! Én ajánlani tudom!

2016.12.05 MrBlond

Jackie Chan mindig föl tudja dobni a kedvem, minden szerepben kíváló és nevettető, és ha még rá is játszik a gyerekekkel, szuper :)

Jackie Chan így jellemezte a forgatókönyvet: "A szkript egy kicsit minden egyben. Akció, vígjáték, romantika, kaland, minden."Szerző: dulkap

Mikor George Lopezt megkérdezték, hogy miért vállalt szerepet a filmben, csak ennyit válaszolt: "Két szó: Jackie Chan.".Szerző: dulkap

A forgatás 2008 októberében kezdődött Rio Rancho-n, Új-Mexikóban és 2008 decemberében fejeződött be.Szerző: dulkap