Két pasi - meg egy kicsi

Two and a Half Men

2023.04.03 Gamehun638

Nyolc évad után már csak azért se szerettem volna megnézni Charlie nélkül a sorozatot, de olyat alkottak a kilencedik és tizedik évaddal, ami felül múlta az előző évadokat is. Sajnos a végére ki fogyott minden, és csak árnyéka volt önmagának. De szerethetőek a karakterek, Alan bénázásai, hogy semmi nem jön össze neki.

2018.02.19 SzFa

Én egyáltalán nem tartom viccesnek ezt a sorozatot. Szerintem elég gagyira sikerült, a történet és a szövegezés is. Nem igazán ajánlom senkinek sem, hiszen sokkal, de sokkal jobb és szórakoztatóbb sorozatok vannak.

2019.01.07 szabomarc

Charlie Sheennel jobban tetszett, de Ashton Kutcherrel is nézhető, eléggé megváltozott vele a sorozat. Szórakoztató, vicces, de nyilván nem jön be mindenkinek, én ajánlom.

2022.08.20 Filmimado

A szórakoztatás nagymestere

Fantasztikus sorozat, viszont nézni csak az első 8 évadot érdemes, mert egyetértve a többséggel: ennek a sorozatnak Charlie Sheen a középpontja, egy színészcsere teljesen felesleges volt. De az első nyolc évadról: főleg szórakoztató, olykor romantikus, nagyon megéri megnézni, akár többször is, alig lehet megunni.

2022.02.10 roben2112

Charlie Sheen nélkül értékét veszti.

Ahogyan többen is kifejtették már, úgy én sem tudok mást mondani, minthogy ez a sorozat végig Sheenre épült, nélküle már egy tallért sem ért. A 8. évad végéig, úgy, ahogy van, teljesen rendben volt. Aztán jött Ashton Kutcher, és minden eddigi értékét a szériának pontról pontra a kukába hajította. Gyorsabban ment a lejtőn, mint egy lavina. A 9. évad után le is tettem a lantot, és elkönyveltem magamnak, hogy számomra csak 8 tartalmas, vicces és király évadot megélő sorozat volt. Kár érte, Charlie Sheen méltó kiírása és a sorozat akkori teljes lezárása kellett volna. Így az ötcsillagos értékelésem Sheenig tart.

2021.11.16 Péter Fazekas

Amíg Charlie Sheen játszott benne, nagyon szerettem, utána gyengébb volt szerintem.

2015.05.26 zsanett0820

Ez az egyik legkirályabb komédia sorozat, ami létezik. Illetve az volt, amíg személyes konfliktusok miatt ki nem rúgták Charliet a sorozatból. Azon nagyon kiakadtam... Hiszen ő volt az alapja, a lelke az egésznek. Kétségtelen, hogy akármelyik állandó... Több

2015.06.20 neeta92

Imádtam. Ritka jó sorozat volt addig amíg Charlie Sheen volt a főszerepben. Miután ő távozott a sorozatból én is távoztam a nézők közül. Megpróbálkoztam egy résszel azonban korántsem hozta azt a szintet Kutcher mint Sheen. Szóval a 8. évadig ajánlom a sorozatot onnantól viszont csak az elvetemülteknek.

2017.11.21 baalint

Sajnos nálunk évekkel később kezdték el leszinkronizálni és felfuttatni a tv-ben. Charlie Sheen itt már túvan színészi karrierje csúcsán ám mégis odateszi magát és jól alakít. A végén mikor kiírták már nézhetetlen lett az egész

2015.10.31 katalin19

Ettől jobb sorozat nem is kell. A helyszín csodálatos Malibu , aa poénok a színészek, minden toppon van. Akárhányszor megnézek egy részt nem tudom megunni.

2017.12.13 nagysar

Ez is egy olyan sorozat, amit régen imádtam, most már túl sokat megy a legtöbb csatornán, így akarva-akaratlanul ismer az ember minden részt. Amúgy teljesen jól kikapcsol, Charlie Sheen unhatatlan, ráadásul a sorozatban is a saját nevét kapta :)

2015.10.15 Siriusalias

Aki nem kezdte még el nézni a sorozatot annak nem szeretnék lelőni semmit, bár ezt nagyjából mindenki tudja hogy a sorozat életében történt egyszer egy változás. Szerintem éppen időben történt a sorozat akkor kezdett már ellaposodni, és egész jóvá si... Több

2016.02.09 bviki

Ez egy nagyon jó sorozat. Igen kellett a változás, mindegyikbe kell csak nem mindegy,hogy az mi. Most is jó mert rossznak nem mondható csak azért már más

2015.11.01 Vivi02

Szeretek jókat kacagni ezen a sorozaton. A szereplők nagyon ott vannak. Jó az élet stílus,amit meg mutatnak. Mindenki poénos karakter. Szép helyen játszódik.