Két pasi - meg egy kicsi

Two and a Half Men

2015.10.11 Bimbi

Nagyon helyes és aranyos sorozat remek szereplőkkel. A szineszek meggyozoen alakitanak is illenek az adott karakterbe. korosztálytól függetlenül ajánlom mindenkinek .

2016.07.15 zselyke

Ebben a filmben sok olyan dolog van ami talán nem gyerekeknek való... szerintem senkinek sem való.

2015.05.01 house354

Az első 8 évadot nagyon szerettem, de Charli Sheen távozása után valahogy elvesztette a sorozat azt a színvonalát, amin előtte állt. De az első 8 évadot ajánlom mindenkinek.

2015.03.22 Kedves

A kicsi fergeteges. :) Charlie Sheen hozza a szokásos remek formáját. Sajnos Aston Kutcherrel már nem ugyan olyan a sorozat, de még így is sok jó poén van benne.

2015.03.29 babus1004

Ez első évadok nagyon szórakoztatóak voltak, de a végére laposodik a történet. A poénokon jókat lehet nevetni. Charlie Sheennel volt az igazi szerintem

2015.02.10 Katie75

Minden este nézem,nem lehet megunni, nagyon jól kitalált karakterek, remek humor, évek óta le tud kötni, ez pedig sokat elárul.

2016.02.12 JamesBont

Eleinte nagyon bírta a Két pasi, meg egy kicsit, Sheen az egyik leglazább tévés karakter volt, és nagyon szórakoztató volt őt látni tulajdonképpen saját magát alakítva. Aztán idővel az egész vesztett a varázsából, elkezdtek ismétlődni a poénok, és vé... Több

2015.09.08 luba323

Charlie Sheennek nagyon jól állt ez a nemtörődöm, az élvezeteket hajhászó karakter,és volt is ebben a dologban potenciál, de Lorre túl sokáig húzza már ezt a dolgot. Nem tudom, ki követi még ezt a sorozatot, de szerintem indulása óta csak folyamatos... Több