Kiki, el amor se hace
Alex Garcia
Paco León

A film öt rövid történetet mutat be, melyek mindegyike a szerelem és a szexualitás témáját érinti. Paco és Ana házasok, akik szexuális életüket igyekeznek újra lángra lobbantani. Jose Luis a felesége, Paloma iránt táplált érzelmeit igyekszik elrendezni saját magában,… Több

Rendező: Paco León
Forgatókönyvíró: Josh Lawson, Paco León, Fernando Pérez
Ország: Spanyolország
Premier (HU): 2016.11.11.

2019.07.31 Zsolt

Fülledt spanyol vígjáték, ami a szexről és a párkapcsolatokról szól. Az egyes történetek jól ki lettek találva, együtt tényleg egy egészet alkotnak. Elégedett voltm a színészi teljesítménnyel is, ami viszont igazán meglepett, hogy szinte üres volt a mozi. Emberek, ez egy remek film! Nem fogjátok megbánni!

2017.10.25 Deku

Ennél tökéletesebben azt hiszem nem tudták volna képernyőre vinni ezt a dolgot. Igazi gyöngyszem lett ez a film, telitalálat volt mind a karakterekkel mind pedig a történettel, ami nekem hatalmas szórakozást biztosított és szerintem szuper alkotás lett.

2017.02.17 erika23veres

Túl sokat nem vártam a filmtől, mert nem is hallottam róla korábban. Érdemes megnézni, tanulságos.

2017.07.24 ollggaalek

Láttam már hasonló filmet, hiszen a szex köré épülő filmeknek se szeri, se száma. Nem tudom eldönteni, hogy miben más ez a film, s hogy van-e benne valami új, amit még nem láttam másutt. De azt hiszem nincs. A humora nagyon szórakoztató, így kikapcsolódásra nagyon ajánlom!

2018.07.26 vitto

Meglepő egy film az biztos. Szeretem, ha teljsesen ismeretlen színészeket látok a moziban, az újdonség ereje még erősebb, valahogya fokozzák a varázs számomra. Ez a film kifejezzetten nyári mozifilm, amit bármilyen (felnőtt) korosztály megnézhet, de megtekintését párban javaslom.

A film összbevétele 7 551 282 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 5 812 149 forintot termelt. A hazai mozik összesen 4 095 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film a Szexterápia című film spanyol remake-je.Szerző: ps

Értékelés: 7.5/10
(2016. 08. 18.)
Meglepően könnyed, üdítő, ugyanakkor elgondolkodtató és – nem mellesleg – társadalmilag hasznos alkotás Paco Léon, spanyol rendező vígjátéka, a Szex receptre. Több

Értékelés: 4.5/10
(2016. 07. 22.)
A konfliktusok egy része olyan feloldással bír, ami minimum megkérdőjelezhető morálisan, ráadásul még azt sem lehet mondani, hogy az ártalmas tartalmat legalább szórakoztatóan tálalják, mert a film se nem vicces, se nem érzelmes, de legalább az sem világos, hogy mit akartak vele a készítők. 45/100 Több