87% 1906 szavazat

Kill Bill

Kill Bill: Vol. 1

2021.09.05 Caravaggio1978

Aki Tarantino fan, annak jó lesz

Aki imádja a rendezőt, annak bárki bármit mondhat, akkor is magasra értékeli a filmet. Én nem tudtam szórakozni a filmen, nekem teljesen műanyag volt az egész, jó kis érdekes snittek meg minden, de ez Tarantino agymenése, biztosan órákig el lehet beszélni a művészi értékeiről, a szemek tükréről meg a zseniális forgatókönyvről, de engem nem szórakoztatott semennyire.

2020.02.21 drg0602

Quentin Tarantino egyik legjobb alkotása eme kétrészes film első része. Sok túlzás van a filmbe, de ez direkt így van megírva, rendezve. Nem szabad sokat várni a filmtől, de ha bejön a stílus, akkor nem fog csalódni ebbe a remek filmbe. Én azt kaptam... Több

2018.07.09 Norbi

Alapmű, nagyon jó film. Hihetetlen alakítás. A harcok nagyon látványosak és izgalmasak, a megvalósítás tökéletes. Aki nem nézte még meg, az ne tétovázzon.

2019.04.12 MidoD7

Megjárja, dehát távolról sem állítanám, hogy kiemelkedő lenne ez a film. Mégis szerintem ebben az esetben kevesebb lesz, aki majd viszolyog tőle és több, aki imádja. Egy közepesnek megtette.

2018.08.23 kevelin

Tarantino egyetlen olyan filmje amit képes vagyok végignézni. egyszer. aztán ennyi elég is belőle. Nekem valahogy nem veszi be a gyomrom ezt a céltalan kegyetlenkedést, de ez nem volt rossz.

2018.03.29 hackerjulcsi

Először ittas állapotban láttam ezt a filmet és még úgy is nyomot tudott bennem hagyni. Ez azért elég beszédes. Személyes élményeket félretéve ez egy örök klasszikus a számomra. Hatalmas alakítások és ötletes, kifejező montázstechnika jellemzi ezt a ... Több

2023.11.04 Speedy94

Alapmű

Számomra ez Tarantino legjobb filmje. Egy szép hölgy története, aki valaha egy bérgyilkosnő volt ,és szabadulni akart ettől az élettől, de a nagyfőnök ezt nem hagyta annyiban. Bosszúvágytól fűtve mindenkit letarol, aki az útjába áll, köztük a korábbi pályatársait is, hogy elégtételt vehessen. Rengeteg vér folyik ebben a remekműben, aminek a zenei aláfestése is zseniális. A japán mangákra emlékeztető történetmesélés is szuper (Matsumoto és O-Ren Ishii története). Egyszerűen remek ez a film. És Uma Thurman itt ezzel a szereppel érdemelte ki a legmenőbb színésznő szerepét. Szerintem a rendező legjobb filmje, és számomra is egy nagyon jellegzetes és a szívemhez közel álló darab.

2017.05.30 vivikejencikelara

Isteni film. Rengetegszer láttam már és most megint megfogom nézni mert mindig ad nekem valami pluszt és új dolgokat látok meg benne és azthiszem amugy is többször érdemes megnézni hogy valamit fogjunk is fel belőle.

2021.11.17 Péter Fazekas

Tarantino filmjeit szeretem, de ez csalódás volt.

2018.12.28 lauralaura

Gondolom kevesen vannak, akik még nem látták, de ha akadna valaki, akkor ezzel (is) szeretném neki ajánlani - hogy azért mégis mindenki megnézi. Nekem az egyik kedvenc Tarantino filmem - ugyanez igaz a második részre. Egyedül vagy másokkal megnézni is nagy élményt nyújt, pedig már többször láttam!

2016.05.21 Vadgazda

Szerintem az egyik legjobb Tarantino film. Érdekesen ötvözi a japán kardvívó tradíciót a nyugati akció filmekkel. Egyik kedvenc filmem a kezdetektől, nagyon nagy dicséret a maszkmestereknek. Művérben sem szenved hiányt a néznő, melegen ajánlott!

2015.07.26 one1970

Jó volt a film. Egy különleges akciófilmet láttam, helyenként nagyon jó zenével megtámogatva (de a jó zene Tarantinonál már evidencia). Számomra nem volt sok a vér, mivel igen nagy része fekete-fehérben volt látható. Uma Thurman nagyon jót játszik, ... Több

2015.07.11 moony5972

Várakozás volt bennem a film iránt, de nem lett az a húha kategória. Amolyan egyszerű és nézhető kategória. Ami persze nem feltétlen rossz. Még valamilyen szinten el is szórakoztatott. Egyszer meg lehet nézni bárki számára.

2019.01.21 kristoftoth21

Hatalmas film, tipikus Tarantino stílusban. Némelyik "aprítós" jelenet kifejezetten beteges. Abszolút alapmű a film. Hozza a mester filmjeinek szintjét. 10/10