87% 1906 szavazat

Kill Bill

Kill Bill: Vol. 1

2019.02.06 vyctoria79

Aki szereti Tarantino filmjeit, azoknak a Kill Bill I.-II. rész kihagyhatatlan. Nagyon tetszett a képregényszerű feldolgozás (rengeteg, méterekre spriccelő vér; levegőben röpködő - akrobatákat megszégyenítő - harcosok, stb.). A film sikeréhez termész... Több

2017.01.01 Lost Silver Book

ÉRDEKES! Durva és finomkodó. Egyrészt az a kórházi kulisszák mögötti cselekvés nem tudom, hogy honnan jött az írónak... de az tény, hogy így ha csak így filmen is, de bizony durva volt a tudat, hogy mit nem csinálhatnak veled és még csak meg sem tudo... Több

2015.10.21 Blindspot

Ez tragikus! Milyen cél vezérelhet egy embert arra, hogy egy ilyen filmet generáljon? A sztori teljesen lapos és unalmas volt. Ásítgattam az egész film alatt. Nem értem azt se, hogy miért is fejeztem be a filmet.

2015.06.01 sonyxxx

Elképesztő hangulata van a filmnek, szerintem Tarantino rendezései közül a Ponyvaregény után a második legjobb. Jó zenék, izgalmas, feszült menete van, Uma Thurman remek választás. Egy igazi klasszikus, minden film szeretőnek látnia kell.

2016.07.20 K.bogi

Hát ritka rossz fil ez történetügyileg. Nem igazán értem hogy miért lett ilyen ismert Tarantinó ezen filmje. Főleg a verekedésről és a harcokról, a vérről szól az egész rész és a felesleges érzelmi kesze kusza csomózódása. Az ilyen filmek sosem jöttek be de ettől függetlenül jól össze lett rakva.

2016.09.22 Macskínó

Az első Tarantino film amit láttam. Eleinte furcsa volt, hogy saját maga is játszik kisebb szerepeket, de a nagy vérfürdők, az izgalmas és nem éppen szokványos sztori, a részletes kidolgozás mind első látásra megnyertek! Azóta is imádom Tarantinot!

2016.02.14 dóri

Forma bontó volt számomra. Az a hangulat, amit képes megteremteni és végig fenntartani bámulatos. Uma Thurman remek alakítást nyújt, teljes mértékben hiteles.

2015.06.29 Mócii

Nagyon nagy film. Van benne akció, izgalom, minden ami kell! A történet jól ki van találva, a rendezés is kiváló! A színészek pedig nagyszerű alakítást nyújtanak. Többször nézhető!

2016.04.22 Kata

Igazi Tarantino féle akció film. Elég beteges, rendkívüliek az akció jelenetek, imádtam, hogy olyan menő, hogy nem valami hiper szuper fegyvereket használnak, hanem kardokat. Imádtam.

2015.06.16 Melibaba

Allati jo film. Rengetegszer lattam mar es csak garantalni tudom h nagyon ott van.

2015.11.03 Cptn_Cold

Határozottan felemelő élményt volt képes nyújtani a film. Pontosan azt kaptam amire számítottam. Talán még egy picit többet is. Nekem tökéletesen megfelelt és aki kedveli az ehhez hasonló filmeket az bátran tegyen vele egy próbát.

2015.03.22 Timejja

Akárhányszor meg tudnám nézni, zseniális alkotás. Tarantino nagyon szépen játszik a különböző idősíkokkal, ezért egy pillanatig sem lehet unatkozni alatta, az időben való ugrálás nagyon izgalmassá teszi. A színészek játéka is bravúros, Uma Thurman ar... Több

2016.04.21 DrPepper11111

Igazi Tarantino film, remek párbeszédekkel, filozofálásokkal és egy városnyi ember lemészárolásával. Igazi bűnös élvezet

2019.01.10 Let it happen

Szerintem Quentin Tarantino legeslegjobb filmje! Nem vagyok egy film szakértő, de úgy gondolom nagyon elgondolkodtató film és a hagyományostól bőven eltér! Egymás után kétszer is megnéztem, annyira szuper! Nem fog mindenkinek tetszeni, de úgy gondolom ez a film nem is azért született meg, hogy az elvárásoknak megfeleljen!