Killer Crocodile

Fiatal természetvédők egy csoportja felfedezi, hogy a helyi mocsarat veszélyes ipari hulladékkal fertőzték meg. A radióaktív hulladék miatt egy krokodil óriásira nő, extrém méreténél már csak az étvágya és az agresszivitása nagyobb. Az áldozatok száma egyre nő, emiatt pedig egy krokodilvadász… Több

Forgatókönyvíró: David Colby, Dardano Sacchetti
Ország: Olaszország
Premier: 1989.07.30.

2021.07.16 vdfvldmflvmdf

Kissé túlértékelt film a maga 51 százalékával. Amatőr színészi játék és egy gumi krokodil. Úgy érzem, ez a gyártás évében sem állta meg a helyét.

2016.06.01 Kiss

Bevallom, nem sok olasz horrort ismerek, de kellemes meglepetés volt ez a film. Na nem egy mestermunka, de hangulatos, szerintem jól megidézi a nyolcvanas évek horrorfilm világát.

A filmben látható Bobot, a krokodilvadászt alakító John Harpernek ez volt az egyetlen filmszerepe.Szerző: Kóborló

A film megszületését két korábbi, nagy sikerű film inspirálta, az egyik az 1975-ös A cápa, a másik pedig az 1980-as Aligátor volt.Szerző: Kóborló

Ezt a filmet (1989) és az egy évre rá (1990) érkező folytatását is a Dominikai Köztársaságban forgatták.Szerző: Kóborló

A rendező Fabrizio De Angelis volt, azonban Larry Ludman álnéven készítette el a filmet.Szerző: Kóborló

A filmbéli Kevin karakterét alakító Richard Anthony Crenna a forgatás ideje alatt különleges kiváltságokban részesült, mert az ismert színész, Richard Crenna (1926–2003) fia volt.Szerző: Kóborló