Doktor Knock

Christian Hecq
Hélène Vincent
Alex Lutz
Omar Sy

Az ötvenes években egy szélhámos érkezik egy bájos kis francia hegyi faluba, ahol orvosnak adja ki magát. Doktor Knock karizmatikus és megnyerő férfi, ezért gyorsan nagy népszerűségre tesz szert, s meggyógyít mindenkit, legyen az illető beteg, vagy egészséges. Az egyébként egészséges falu… Több

Rendező: Lorraine Lévy
Forgatókönyvíró: Lorraine Lévy, Jules Romains
Ország: Franciaország, Belgium
Premier (HU): 2017.12.21.

2019.01.22 Timcsi

Omar Sy ismét nagyon könnyed és lenyűgöző. A filmbe se tudnék belekötni, kellemes és érzelmes darab.

2019.01.01 indingo

Könnyed és remek humorral megáldott történet, ahol a dráma is helyet kap. Sy alakítása természetes és a karakter is nagyon jól állt neki.

2019.01.05 Bazzzsi

Ismét egy jó francia filmet kaptunk. Remek történet, kiváló alakítások.

2018.07.10 MMcFly2015

Nem gondoltam volna, hogy a közeljövőbe azt mondom, nem tetszett Omar Sy filmje, de sajnos a Doktor Knock-nál ez a helyzet. Bármennyire zseniális színészről beszélünk, a középszintű, lapos filmeket ő sem tudja egyedül elvinni a vállán. Számomra a ját... Több

2017.12.22 KingPin

Nagy kedvencem Omar Sy és egyáltalán nem csalódtam benne ebben a filmben sem, csakis ajánlani tudom. Nekem a film amolyan időutazás volt egyébként is a régi filmek világába, nagyon jól leporolta ezeket a koncepciókat.

A film 10 220 365 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 7 471 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Értékelés: 4.5/10
(2018. 01. 18.)
Két óráig kell pihentetni hátsófelünk a moziban, mire rájövünk, hogy egy átlagos filmélmény helyett csak kérdőjelekkel lettünk gazdagabbak, de még ez az értetlenkedés sem oly erős érzés, hogy akár másnap újra eszünkbe jusson. 4,5/10 Több

(2017. 12. 28.)
Tessék vigyázni, a skatulya záródik! Omar Sy menetrendszerű francia vígjátékocskáját nem írnám fel receptre senkinek. 30/100 Több
Én még sosem...
Fapad