Kopp-kopp

Knock Knock

2018.11.29 VvV

Keresetem a szórakoztató faktort a filmben, de nem találtam meg. Eléggé buta a története.

2017.07.25 Lonka

Igazából nem is értettem a férfit a legvégén meg a lányokat. Azt hittem, hogy legalább zsarolni kezdik a palit vagy valami, nem csak széttúrják a házat és összefirkálják a falakat, üzenve az asszonybak.

2017.12.14 Greeta

Nem volt ez olyan rossz. A története viszonylag újszerű és ahogy néztem egyre jobban érdekelt a vége, hogy miként oldják meg. Pont az a film, ahol a nézőnek is teret engednek.

2018.04.08 Queenakasha

Szerintem nem annyira rossz mint mondják. Én konkrétan idegbajt kaptam a két csajtól és hogy nincs mit tenni velük. A befejezés pedig meglepett, mert nem erre számítottam.

2019.01.26 Timcsi

Valami mondanivalót, plust mindig keresek egy filmben. Itt ezt nem találtam meg.

2019.04.28 petraszab

Teljesen logikátlan volt a történet. Nem értettem a szereplőket, és nem volt egy karakter sem benne, aki szimpatikus lett volna.

2016.01.30 moov18

Sokan kígyót békát kiabálnak a filmre. Kövezzetek meg, nekem tetszett! Szerintem teljességgel szórakoztató és élvezhető alkotás. Lehetséges, hogy elfogult vagyok mivel Eli Roth az egyik kedvenc rendezőm napjainkban, ettől függetlenül a negatív kritik... Több

2015.10.18 Ragemarci

Nem igazán történik semmi, KR karaktere fájóan pancser, de egyszer azért nézhető. Viszont remek adult cover tud majd készülni belőle :)

2016.10.28 jencike1985

Egyáltalán nem mertem volna horror kategoriába sorolni.Unalmas, nulla sztori. Oké a vége azért mutat mégis csak valami érdekeset, és csak ezért kapott 2 csillagot egyébként egyet kapott volna.

2016.02.12 Balint

Kövezzetek meg de szerintem egy meglepően jó film lett, nem vártam tőle sokat de lekötött és végig tartotta a feszültséget, pedig igazából horror létére SPOILER csak egy ember halt meg benne, mint a Ramboba :O

2016.04.10 tamas84

Vártam már ezt a filmet, de sajnos nem lett az igazi. Lehetett volna ez sokkal feszesebb is, de eléggé szétcsúszott a második felére. Nem rossz, nem rossz, de többet vártam.

2017.08.28 T.Andras

Volt a filmben valami, ami nem hagyott nyugodni, méghozzá az, hogy az egész nekem egy kicsit indokolatlan volt. Aki látja, az tudja, hogy mire gondolok. Persze semmi nem adhatna okot hasonló cselekedetre, de így... nem éreztem eléggé alátámasztva a szitut. Ezzel együtt nem volt rossz.

2017.08.17 penzesisti

Nem mondatnám hogy Keanu Reeves legjob b filmje lenne, de azért egyszer meg lehet nézni. A jelenetek kicsit elcsépeltek és a cselekménye kiszámítható.

2017.02.25 Beuszi

Egyszer meg lehet nézni afilmet, az ötlet nem rossz, még ha kicsit sok ellentmondás és értelmetlen lépés is van benne. Nem kell komolyan venni ezt a filmet és akor élvezhető.