Kopp-kopp

Knock Knock

2018.08.06 varkonyiildi

Nagyon gyenge eresztés, hiába a neves színészek, ez sajnos a színvonalat nem hozza fel. Gagyi, erőltetett, igazi feszültség nélküli, amatőr horror próbálkozás.

2017.02.24 időjós

Az alapötlet nagyon jó, bár volt a filmben némi ellentmondás és jó sok kérdés felmerült bennem, hogy "de miért?!", egész jó kis filmet kaptam. Mondjuk jobban is meg lehetett volna csinálni.

2016.07.07 laci044

Ez a film valami elképesztően rossz. A film első fele egy pornó film is lehetne. Hosszú és fárasztó a felvezetés, a karakterek… hát nem igazán jók, a színészek sem. A lányok, jól néznek, ki, de ez nem a film érdeme… Aztán amikor véget ért a felvezeté... Több

2017.01.02 vesztingerkitti

Nem értem a sok negatív kritikát és alulértékelést. Nekem abszolút tetszett, pont ilyennek kell lennie egy izgalmas horror thrillernek. Lekötötte a figyelmem és minden perce érdekfeszítő volt.

2016.09.17 krazucsi

Nagyon beteg film... és nagyon jó. Mondjuk számomra sok kérdést felvet, van egy-két rész benne, ami nem logikus, normélis esetben máshogy cselekedne egy ember, viszont a film befejezése miatt 5 csillagot adok rá.

2016.09.29 krajcsie

Miután véget ért a film, elég sok megválaszolatlan kérdés maradt bennem. Azt nem mondanám, hogy csalódott voltam, ugyanis tetszett a film vége, viszont volt benne 1-2 dolog, ami már a képtelenség határát súrolta.

2016.04.28 suglot196

Ez a film kimeríti a nézhetetlen kategóriát mivel annyira vontatott és idegesítő hogy végignézni sem lehet még egyszer sem. Gondoltam ha a mozik nem játszották jó film lesz csak mert ez a tapasztalatom. HÁT NEM!!!!

2020.02.18 Exposeman

Nagyon beteg film,de izgalmas minden perce.

A végére a feleség reakciója nagyon hiányzott, és ezt az egészet,hogy magyarázta ki?Egy folytatás Kop-kop magyarázkodás címmel élmény lenne! :-D

2016.06.08 mozifan4

A lányok miatt adtam rá 1 pontot sajnálom.

2018.08.13 Dzsoni Nézhetetlen

Fu, hat nem is tudom hol kezdjem ez a film az eddigi legrosszabb film amit láttam maga a történet is ..de engem főként a befejezés borított ki ..nagyon gáz a film egy fél csillagot se adnék érte ...ha az volt a történet célja hogy a minden napot aka... Több

2018.05.13 Melkvi Norbert

A legsz*r@bb filmek egyike... Elpazaroltam másfél órát az életemből erre. És a legrosszabb, hogy a végén nem mutatják a feleség reakcióját.