Kutyám, Jerry Lee

K-9

2023.03.18 HE7EDIK

Akárhányszor újranézhető klasszikus, Belushi egyik legjobb filmje a Vörös zsaru mellett.

2022.06.08 Gyorvik

a nap véleménye

Kutyám, Jerry Lee

Annak ellenére, hogy nem tipikus A–listás mozi, remek történet, melyben a hamisíthatatlan akció-krimi ötvöződik a nagyon könnyed, nagyon élvezhető vígjátéki elemekkel. James, vagy ahogy gyakrabban hívják, Jim Belushi, európiai szülőktől származó, egy... Teljes kritika

2016.08.05 mamiéstöti2

Minden korosztály számára szórakozást nyújt. Ritka értelmes jószág Jerry Lee és Jim Belushinak testhez álló szerep volt a kezdetben szétszórt és a felelősség hatására megkomolyodott zsaru. Sok poén izgalmas történet.

Annyira nem volt vicces,és nem kötött le annyira,mint ahogy előtte mások mesélték nekem. Oké,kutya. Oké,vicces jelenetek. Ennyi? Köszi,ezt elég egyszer.

2019.06.27 Ms. Akárki

Nagyon érzelmes és vicces film egyszerre. Érdekes volt látni ahogy a pasassal összeszokik a kutya és ahogy egymást próbálják betörni. Minden korosztály számára tökéletes kikapcsolódás lehet, akik szeretik a kutyákat és az egyedi humorú vígjátékokat.

2019.05.27 harnas1207

Tipikus családi nyomozós film. Inkább gyerekeknek szól, de lehet már őket se kötné le, hiszen annó engem is csak egyszer tudott a tévé elé kényszeríteni.

2018.03.18 hackerjulcsi

Valamikor megnéztem, de mégis emlékszek rá, annak ellenére, hogy nem a kedvenceim a kutyás-nyomozós filmek. Valahogy kiemelkedik az ilyen filmek sorából.

2018.02.20 SzFa

Minden korosztály számára szórakoztattató. Ritka értelmes kutya Jerry Lee, ilyenkor gondolja az ember, hogy kell nekem egy kutyus. Jim Belushinak testhez álló szerep volt a kezdetben szétszórt és a felelősség hatására megkomolyodó zsaru, rendkívül jó alakítás. Sok poén, izgalmas történet.

2019.02.16 szabomarc

Aranyos sztori, nekem tetszett. Nyilván nem a legmélyebb tartalmú film, de időtöltésre tökéletes, leköti a figyelmet, és még magával is ragad olykor. Ez a kutya-ember kapcsolat nagyon tetszik benne.

2017.07.06 Olivér Rózsa

Mostanában ha megnézünk egy régi filmet már nem köti le a figyelmet de ez a film teljesen megállja a helyét még ma is. Ritkán lehet nevetni ennyit egy filmen.

2016.08.16 cinderella

Az egyik legjobb vígjáték a régiek közül. Már számtalanszor láttam, de megunhatatlan. Mind a kutya, mind James Belushi kifogástalan alakítást nyújtanak benne. Mindenképpen érdemes megnézni.

2016.10.02 Lost Silver Book

Aranyos családi film. Semmi különlegesség nincs benne. A kutya és a rendőr kapcsolatát követhetjük végig az apró nehézségeken és örömökön keresztül. Gyerekeknek szerintem nyugodtan tálalható. 10 éves öcsémnek tetszett, párszor már látta. Nem egy szomorú film, lehet nevetni rajta.

2017.01.10 Wolowitz

Teljesen oda voltam érte, ritka módon stabil a film. Ezért kedveltem annyira.Rám ez igazán elemi erővel hatott mert szerintem tökéletesen megfogta a film a lényeget. Ilyet szívesen néz az ember bármikor. Szerintem kiváló kis alkotásra sikerült. Imádtam.

2017.07.04 gerda

Kedves kis kutyás film, az egész családnak érdemes megnéznie. Vannak benne vicces részek valamint szomorúak is, de összességében csak ajánlani tudom mindenkinek.