Az ismeretlen lány

La fille inconnue

2024.02.07 Schumy1

Számomra túl lassú, vontatott volt. Untam. Bár a történet jó volt, a doktornő szimpatikus, jól hozta a karaktert, de semmi többet nem nyújtott. Vártam a végét.

2019.08.20 indingo

Nagyon nyers a története, lassan halad előre a cselekmény. Voltak benne zavaró üres másodpercek, amikor csend volt, és rájöttem, azért volt fura, mert semmilyen zene nem volt a filmben. A története nem lett valami különleges.

2017.12.09 Deku

Ritka nagy csalódást okozott, hisz várakozásaimnak nem tudott eleget tenni. Bármennyire is vártam és örültem, hogy megnézhetem a filmet végül elkeseredetten álltam fel. Ezt a filmet én egyszerűen nem tudtam nem kedvelni.

2017.06.18 Berto49

Ilyen doktornők csak a mesében és a Dardenne-fivérek filmjében léteznek! A rendezőpáros általam látott leggyengébb filmje, meg sem közelíti az „Ígéret” színvonalát.

2018.02.19 Milanman

Az Ismeretlen lányt nézve olyan érzésem volt, mint azoknál a jogi-bűnügyi eseteket reprodukáló, kereskedelmi televíziókban látható, amatőr, vagy ismeretlen színészekkel forgatott áldokumentarista tv filmeknél, amiket megpróbálnak hol sikeresebben, ho... Több

2016.11.29 Ercsi

Nagyon ötletes film, amely számtalan gondolatot szült bennem, mint tanmese is simán megállja a helyét. Érdemes volt időt szánni rá és megnézni, mert különösen jóra sikerült ez az alkotás.

2016.11.17 airbus

Nagyon átgondolt, gyönyörűen felépített film, amelyben a főszereplőn nagy hangsúj van, pontosabban azn, hogy mit is él át orvosként az egészből. A rendezés, mint mondtam, nagyon eszes, kiválón válogatták meg a színeket, a kompozíciókat és a filmzenét. Engem szabályosan rabul ejtett.

2016.11.19 Penge

Borzongató, ugyanakkor élet szagú thriller a Dardenne fivérektől. A főszerpben bámulatos alaktást nyújt Adele Haenel, amit a tehetségén kívül egészen biztosan a legendás rendezőpárosnak is köszönhet. Összességében szerintem ez egy remek film, mindenkinek szívesen ajánlom.

2016.11.18 kuba.pal

A Dardenne fivérektől megszkott stílust ebben az alkotásban i felismerhetjük. A történet maga másodlagos, a hangsúly az érzelmi tölteteken van. Nem egy rossz film, de láthattunk már jobbat is ebben a műfajban.