Legenda

Legend

2016.05.19 Edeske

Tom Hardy nagyon jól alakítja benne mind a két karaktert. Nagyon egyedi és hiteles a szereplése, a film magával ragadó és pörgős, cselekményes, érzelmileg is megfogó.

2016.10.25 Manfred

Agresszív, erős film, ami lelkileg hat a nézőre és magával ragadja érzelmileg. Tom Hardy színész nagyon jó választás mind a két karakterbe, jól alakítja mind a két testvért!

2016.10.20 Manson

Komoly, összetett film. Nagyon tetszett benne Tom Hardy alakítása. Mind a két karaktert nagyon jól hozza, profi színész. Durva, kemény film, ami végig érdekes, izgalmas.

2016.08.24 Emma109

Sajnos unalmas volt, azon kívül, hogy egy színész játszik két karakter más említésre méltó nincs benne.

2016.08.30 Nnoorraa

Tom Hardy nagyon jól alakítja az ikerpár két ellentétes jellemű tagját, ebből is látszik, hogy milyen sokszínű, professzionális színész. A történet és a rendezés is profi. Kemény, erős film!

2015.10.21 Mano35

Izgalmas, pörgős film, amely végig cselekményes, nem hagy unatkozni. Érdekfeszítő, ötletes sztori, meghatározó jelenetek, profi színészi alakítás! Ajánlom!

2016.09.16 Vviktor

Érdekes, kemény, erős film, ami lelkileg is hat az emberre. Tom Hardy profin alakít, mind a két ellentétes karakterben meggyőzően hozza a szerepet. Profi film.

2016.04.14 Panda

Tom hardy Az ikerpár mindkét szerepeben nagyon jó karakter. Rendkívül meggyőzően alakit és az egész történet nagyon érdekes és izgalmas, Végig pörögnek az események és nem hogy unatkozni egy percig sem.

2016.09.20 Zzssuuzzssii

Tom Hardy nagyon profin alakít a filmben. Mind a két karakterben hiteles, meggyőző, profi. Nagyon izgalmas, végig feszült, érdekes a film. Kategóriájában átlagnál jobb!

2015.10.25 Manyi

Kemeny eletrajzi film. Sok durva jelenet van benne. TomHardy az iker szereplők mind a ket karakterében tehetsegesen es meggyőzően alakit. Nehany resz kissé elnagyolt.

2016.03.31 Mmaarrttoonn

Elvont, kemény és durva film. Mind látványra és mind érzelmileg erős, karakteres film. Tom Hardytól ezt vártam, nagyon jó színész és remekül alakítja az ikertestvérek mind a két eltérő karakterét.

2017.01.07 des.tiny59

Teljesen oda voltam érte, ritka módon stabil a film. Ezért kedveltem annyira.Rám ez igazán elemi erővel hatott mert szerintem tökéletesen megfogta a film a lényeget. Ilyet szívesen néz az ember bármikor. Szerintem kiváló kis alkotásra sikerült. Imádtam.

2016.01.22 Kandurbaba

Nagyon érdekes és kemény néhol morbid film. A színészek rendkívül jól játszanak az érzelmekkel ettől lesz igazi drámai a film, Ugyanakkor egy nagyon jó thriller.

2016.02.08 RobThe10

Tom Hardy... Imádom! Ráadásul itt kettő is van belőle! A film nagyon jó volt, teljesen lekötött, nem néztem mennyi az idő, csak hirtelen azt vettem észre hogy vége. Több ilyen film kellene.