Kamuzsaruk

Let's Be Cops

2015.01.27 M.Betti427

Kellemes csalódás, jó kis vígjáték volt. Megéri!

2014.10.02 ZsoltSon

Közepesen gyenge sztoriból helyzetkomikumok tucatjait kihasználva Luke Greenfieldnek végül is sikerült egy egész nézhető filmet kerekítenie. Nem minden poén ütős, de a film tempója folyamatosan mosolyogva tart, hogy aztán szakadva nevethessünk az ig... Több

2017.02.02 Superbad

Egyszer nézhető vígjáték, pár órára tökéletes szórakozás, de nem az a visszanézős fajta. Van benne pár jó poén, az igaz, de léteznek a kategórián belül jobbra sikerült alkotások is. A film elso fele jobbra sikerult, a veget csak az akció dobja fel. 6/10

2015.02.04 kissanyi

Szerintem érdemes megnézni. Jó nem azt mondom, hogy egy nagy alkotás, de én kimondottan bírtam, hogy nem az a büfögős, fingós, káromkodós vígjáték ami mostanában nagy divat.

2015.02.21 gyuszamen73

Nagyon szerethető karakterek, akiknek nagy szükségük van a humorra. Nagy balhék, lövöldözés és persze happy end, mindenkinek bejön az élet. Jókat lehetett rajta nevetni.

2015.01.26 KG

Előzetes alapján végtelen gagyi közhelyes film, de nem!% végig jót lehet rajta röhögni :D

2015.03.12 zsanett1231

Hát ez nagyon jó film volt, én nagyon sokat nevettem rajta! Szerintem a színészek is jól ki lettek ezekhez a szerepekhez választva. Rég éreztem magam jól ennyire egy filmen.

2015.03.08 laca555

Erősen közepes sztori, közepes poénokkal, közepes szereplőkkel. Valójában nem lett volna rossz, ha nem lennének annyira erőltetettek a poénok. Amúgy szerintem többet kilehetett volna hozni belőle.

2015.02.09 attyla999

Pont a napokban sikerült megnéznem a barátnőmmel a filmet. Nagyon tetszett a humora, és a főszereplő páros is jól kiegészítette egymést. A barátnőmnek is tetszett úgyhogy legközelebb is tutira megnézzük.

2015.01.28 Sritech

Az egyik legjobb vígjáték. Nem hittem volna ,hogy mostanában össze hoznak még egy ilyen jó filmet mint ez.

2015.01.27 Márk

Pokolian mulatságos film volt! Remek vígjáték!

2015.03.03 Hufi

gyenge történet, sok poén, de valahogy kihozták a végére. Végül is jól szórakoztam, de azért egy kicsit többet is ki lehetett volna hozni belőle.

2019.01.28 Évi Spitzmüller

Nagyon szuper film, hiába hihetetlen a történet, bár Amerikában még ez is megtörténhet. Jók a szereplők, a karakterek, a történet. Sokszor megnézhető film

2015.01.23 xsusy

Nagyon szuper vígjáték!!! Végre egy igazi jó kis vígjáték!!! Szórakoztató, nagyon jó kikapcsolódás!