Alexa
Ben Chaplin

Mitchell épp most szabadul a fegyházból, ahol az utóbbi három évet töltötte, a bejáratnál régi jóbarátja és bűntársa, Billy fogadja. London legrettegettebb emberének tiszteletére rendezett partira a keleti rész összes bűnözője meghívást kapott, ám Mitchell megváltozott a börtönévek alatt. Nem vágyik másra, mint egy tisztességes munkára, ami mellett nem kell aggódnia, hogy visszakerül a rácsok mögé. Sikerül is állást szereznie magának egy gyönyörű és híres színésznő testőreként, ám a londoni alvilág egyik vezetőjének más tervei vannak vele.

Rendező: William Monahan
Író: Ken Bruen
Forgatókönyvíró: William Monahan
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2011.02.10.

2018.04.21 TomÁcs

Nem volt valami sok a történetben, én többet vártam tőle. A várakozás időszaka kifejezetten eseménytelen volt. Beleszőttek egy kis romantikus szálat, hogy több legyen a film.

2017.08.17 mamiéstöti2

Collin Farrel egyik legjobb filmje, tele van váratlan megoldásokkal. Keira Knightley nem a kedvenceim közé tartozik de elfért a filmben. Ajánlani tudom.

2017.10.26 indingo

Szerintem rém vontatott s film és olyan érzésem volt közben, mintha ez két film lenne. Egy gengszteres öldöklős, meg a lávsztori, de a kettő között éles határvonal húzódik.

2017.11.21 Bazzzsi

A Keira Knightley a Colin Farrell párost érdekesnek találtam együtt. A történt meg olyan semmilyen gengszterfilm és romantikus melodráma közötti átmenet.

2016.03.27 Alexa

Egy jo kis "rosszfius" film, "Dragan add az eleted" nelkuli porgessel es latvannyal. Nekem ettol fuggetlenul tetszett, mert szerintem pont ez volt a film celja, hogy egyszeruen mutassa be a londoni alvilagot. A szereplok nagyon jol jatszottak a szerepuket, es mindemellett a film vegig lekotott.