Pokoli éden

Ian Somerhalder
Ian Somerhalder
Michelle Rodriguez
Evangeline Lilly

Az Oceanic 815-ös járata egy trópusi szigetbe csapódik. A szerencsétlenséget 48-an élik túl, és bár nem szívlelik egymást, kénytelenek összefogni az életben maradásért. J.J. Abrams misztikus sorozata nézők millióit ültette le hétről hétre a televíziók képernyői elé, számos nézettségi rekordot… Több

Premier (HU): 2005.01.29. | Disney+ (2022.06.14.)

2021.10.31 H.a.n.n.a

Nagyon kedveltem. Az első 3 évadot többször is láttam, de ami után jött, az lehúzta a korábbiakat. Kicsit elkanyarodott a történet egy misztikus, már-már érthetetlen irányba.

2016.02.18 indingo

Az első 1-2 évad még tetszett is, de utána olyan már olyan badarságok voltak, hogy csak na. Visszamentek az időbe, direkt még egyszer lezuhantak, eltűnő sziget. Nekem már sok volt.

2017.08.23 Deku

Ez a sorozat nagy harangozást kapott a tévében és emlékszem felvillanyozott. Aztán részről részre lelombozódott a kedvem. Egyre laposabb és unalmasabb lett. Semmi se történt benne.

2016.12.02 HercegPeter

Nem értem miért kellett ennyire tönkretenni ezt a sorozatot. Én is elkezdtem tetszett is eleinte, de annyira megkavarták, hogy abbahagytam. Azóta se bánom mert hallottam, hogy mi a vége és az alapján jó döntés volt, hogy nem szenvedtem végig.

2020.12.06 Robinson76

Nem annyira elveszettek

Ez a széria tipikus példája annak, hogy egy érdekesnek induló, és pár évadon át jól építkező sorozatot hogyan lehet feláldozni a túlzott összetettség, a sok, sokszor felesleges karakter és a túlbonyolítás oltárán. Sok minden lógva maradt a levegőben, és meg sem próbálták megmagyarázni vagy elvarrni. Erre mondják, hogy a kevesebb néha több...

Az első évad barlangjelenetének helyszíne egy raktár volt, amely előtte tömegmészárlás miatt sokáig üresen állt.Szerző: ocso

A Számok c. epizódban elhangzott hat számot rengeteg ember játszotta meg a lottón a film után.Szerző: ocso

A másfél órás nyitó rész több mint 10 millió dollárba került, így ez volt a legköltségesebb pilot a televíziózás történetében.Szerző: ocso

Josh Holloway a hat évad során mindig a saját csizmáját viselte a sorozatban, nem volt hajlandó felvenni a kellékcsizmákat.Szerző: Nathan03

A sorozat főszereplőjének számító Matthew Foxot eredetileg csak az első részre szerződtették, a forgatókönyv szerint ugyanis karaktere, Shephard az első részben életét veszítette volna.Szerző: Nathan03

(2018. 03. 04.)
A Lost a maga hat évadával olyan színvonalat produkált, ami az elkövetkező időkben is méltóvá teszi az összehasonlítási alap megtisztelő posztjára. Több