Lúdas Matyi

Lúdas Matyi

2016.11.05 Tibor1114

Tanulságos és nagyon élvezhető mese. Minden gyereknek ajánlom mert a mai mesékkel ellentétben ez a rajzfilm még az életről és a tanulságairól szól.

2016.04.27 angel001

Tanulságos, aranyos, magyar.Rajzolt mese aranyos szereplőkkel,és történettel.A gonosz és kegyetlen nagyúr, és ludasmatyi, a kis libapásztorfiu története.Humorosan a megtorlásról, a gazdagok megalázásáról.Érdemes megnézetni gyermekünkel, hogy ő is leszűrhesse a maga kis tanulságát.

2015.06.12 fancsi094

Nagyon jó mese, igazi kuriózum, mindenkinek ajánlani tudom. Szerintem mindenki ismeri a történetet, az egyetlen hátránya az, hogy egyesek tanultak belőle, és háromszor adják vissza!

2017.10.03 Bibabac

Gyerekkorom egyik legmeghatározóbb meséje. Nagyon szerettem, és a mai napig megnézem néha a kisebbekkel. Mindenki számára élvezhető, humoros és tanulságos.

2017.03.20 Zenta

Nagyon szuper magyar mesefilm a Ludas matyi, amit minden korosztálynak érdemes megnéznie, garantáltan jó szórakozást, kellemes kikapcsolódást nyújt. Remek kis film.

2017.11.15 baalint

Aranyos kis mese, én szerettem. Sajnos a mai gyerekeknek nem erre van igényük,egyszerűen nem tudják végignézni. Nincs benne harc,erőszak stb., ami a mai mesékben van (és sajnos arra van igény )

2017.03.21 Péter

Rendkívül, vicces és elgondolkoztató, igazán ízes magyar mese a Lúdas Matyi. Gyerekként kismilliószor láttam, imádtam Döbrögi karakterét. Ő volt a kedvencem.

2017.11.23 nagysar

Nagyon aranyos és tanulságos mese. Minden kisgyereknek meg kéne nézni még oviban, hogy ilyen példa legyen előttük. Rosszalkodni nem ér! :) lehetne kicsit hosszabb

2015.11.10 Niki19

Igazi családi film. Ez egy olyan mesefilm melyet minden gyereknek látnia kell. Tanulságos és egyben szórakoztató. Nagyon szerethető mese. Csak ajánlani tudom

2015.12.29 sepsiklaudia

igazán szórakoztató ezt nektek földes urak :D

2015.03.12 july

Egyedülálló grafika és szinkron, örök klasszikus. Nem lehet megunni, nagy kár, hogy manapság kevés magyar animációs film készül. Pedig ha meg tudnák közelíteni ezt a színvonalat, és biztos jegyet váltanék rá.

2017.10.20 Minka

Be kell vallanom, én kiskoromban szerelmes voltam Lúdas Matyiba! :D Ez a karakter a mai napig közel áll a szívemhez és az egyik legjobb rajzfilm a Macskafogó, a Vuk, a Szaffi és az Erdő kapitánya mellett! A szinkronhangot pedig zseniális színészek ad... Több

2015.12.12 vinetty93

Nagyszerű lett, néha kissé nehezen emészthető a dolog, de számomra pont ezért volt kedvelhető. A karakterek nagyon tuti módon rendben vannak, arra nem is lehet panasz. Egyszóval imádtam.

2016.01.11 [email protected]

Nem tartozott a gyermekkorom kedvenc meséi közé de az biztos hogy egy tanulságos elgondolkoztató mese. Talán a karakterek és a látvány nem fogott meg annyira.