Mártírok

Martyrs

2023.11.26 Gamehun638 Nézhetetlen

Egy korrekt horrorfilm. Nem tudom igazán értékelni. Volt libabőr, kényelmetlenség is a nézése közben. Valakinek kipattant ez a fejéből, és rossz belegondolni, hogyan lehettek ilyesmi gondolatai...

2020.10.13 Ildikó Bacskai

Elértem ezzel a határaimat

Nekem ez a film nagyon sok, maxpontot adtam mert annyira hiteles , hogy napokig rettenetesen éreztem magam utána. Lehet, hogy nem számítottam ennyire megrázó eseményekre, de nekem ez sok volt nagyon. Ha valaki szeretné szedálni az agyát akkor ajánlom figyelmébe.

Kemény, brutális, kissé szadista képsoraival őrületesen felkavarja a nézőt!Nehezen emészthető,sokszor eszembe jutnak a képsorai,és még most is beleborzongok. Többször nem szeretném megnézni, de aki érez elég lelkierőt hozzá, csak tessék!

2016.10.12 hsanya182

Elég öszetett film, odaszegezi a tekintetet! Sokkol a brutalitás a cselekmények miértje miatt... Egy kislányt megkínoznak, majd a őt ért kegyetlen attrocitás, kegyetlen bosszú formájában csap vissza, majd felszínre kerülnek a múlt sérelmei, a lekiism... Több

2016.02.04 moov18

Felkavaró

Ha egy szóval kellene definiálnom Pascal Laugier Mártírok című francia horrorját, akkor azt hiszem elsőként a "felkavaró" jelző jutna eszembe. Azzal eddig is tisztában voltam, hogy a franciák értenek a műfajhoz, és sziklakeményen ábrázolják azt, amit... Teljes kritika

2017.08.17 Deku

Feszültség keltése az meg volt rendesen, ami hibának számít, hogy néhol ellaposodott a történet. Viszont szerintem kedvelhető azok számára, akiknek erre áll rá az agyuk egyből.

2021.09.19 Caravaggio1978

Mi ebben a durva?

Nem sok értelme van ennek a történetnek, van egy 20 másodperc, ami miatt elkönyvelték annak, ami. A legszomorúbb, hogy unalmas nagyon a története.

2022.10.02 drg0602

Nagyon brutális horror film. Szerintem inkább lelkileg érinti meg a nézőt. Eszméletlen képi világ, jó és tökéletesen megrendezett film. A színészi teljesítmények is nagyon jók. Értékelés: 10/10

2018.06.02 Miska bácsi

Komolytalan kínzásparádé, és még csak nem is szórakoztató. Tizenéves kis takonyként se értettem, mi teszi ezt minden idők egyik legdurvább filmjévé. Sokak szerint legalábbis. Most meg aztán pláne. Vizuálisan rendben van, ott legalább nem sajnálták a ... Több

2018.03.26 Filmelemző

Nagyon egyedi, sokkolóan ható, szinte már beteg horrorfilm, tipikusan francia stílusú szenvtelenséggel tálalva. Közben kellően véres és brutális is. De attól igazán ütős, hogy a végére összeáll a nézőben a kép és megtudja miért zajlanak az embertelen kínzások. EZ az, ami földhöz vágja az embert. Értékelés: 6.5 / 10

2015.02.11 Zsceeeka

Nagy lelkierő kell ehhez a filmhez, véres és kegyetlen, mégsem öncélú, végeredményben jó film, de tényleg hangulat kell hozzá.

2018.03.24 Queenakasha

Általában azért nem szeretem a hírhedten brutális filmeket, mert ennyi amit tudnak. A rengeteg vérrel és kínzással próbálják sokkolni a nézőt míg semmi értelem vagy normális mondanivaló nincs mögötte. Ez mind szerencsére nem volt igaz ennél a filmnél.

2018.10.01 Deniel

Nagyon beteg és ocsmány egy film, borzalmas rendezéssel, fabatkát sem érő történettel, zero színészi alakításokkal, tele idegesítő visongatásokkal, vérrel és gyomorforgató brutalitással! Ritka nagy hulladék, nézhetetlen film az elejétől a végéig. Börtönnel büntetném az ilyen filmek gyártóit!

2015.09.29 Loborg

Az egyik legkeményebb film , amit valaha láttam , van , aki a szerb filmmel kapcsolatban emlegette , tehát el lehet képzelni, hogy eléggé beteg egy történet.