Mielőtt megismertelek

Me Before You

Movieaddicts.hu
2016/06/18

Egy szó, mint száz a Mielőtt megismertelek egy tipikus lányregény, egy tündérmese, szerelemről, életről, reményről amerikai köntösbe bújtatva. Közel sem tökéletes, de mégsem lehet rá haragudni, mivel van egyfajta kedvesség, báj és finom humor, ami átjárja az egész alkotást. Több

Vox.hu
2016/06/29

A Csillagainkban a hiba visszahozta a halállal egybeszőtt romantika divatját a mozikba, és erre a jól kitaposott ösvényre lépett most Emilia Clarke is a Mielőtt megismertelekben. Több

Cornandsoda.com
2016/07/01

Értékelés: 7.9/10
Nem mondom, hogy egy tökéletes filmet láttam, ilyet sosem mondhatok, azt viszont írásba adom, hogy a félelmem tökéletesen alaptalan volt. Amennyiben sor kerül rá, izgatottan nézek a folytatás elébe is (Jojo Moyes – Me after you), és bíztatnám a kevésbé romantikus lelkeket is, mert nem csak egy esélyt, de a mozi árát is megéri. Több

Thescreen.hu
2016/07/20

The Screen:Ide egy papírzsepi is elég lesz
Bár a moziteremből kifele jövet azonnal elszáll majd a fejünk felől a mérhetetlen szeretet okozta illúzió, és ezzel a felejthető átlag masszájába süllyed, de azt mindenképpen a javára kell írni, hogy Sharrock képes volt egy régen látott romantikától fulladozó történetet összerittyenteni, amely a szíveket ha minimálisan is de megmelengeti.

Filmtekercs.hu
2016/07/26

Életszeretet?
Furcsa, ellentmondásos alkotás Thea Sharrock első egészestés rendezése, a Mielőtt megismertelek. Az életet ünnepli miközben az eutanázia kérdését feszegeti – közönségének megítélése vélhetően nagyban azon fog múlni, hogyan is viszonyulnak a kegyes halálhoz. SPOILERES KRITIKA! Több

Smoking Barrels
2016/08/10

Kár érte, mert lehetett volna egy komolyabb romantikus dráma, helyette lett egy unalmas romantikus film, Nicholas Sparks-féle egytucat, egy újabb pont a "rossz könyvadaptációk" listán. Több

Lone Wolf
2016/12/21

Értékelés: 8.5/10
A "Me Before You" az IMDb -n 7,5 pontot kapott, ám valójában 2016 egyik legszebb filmje. A Filmworlds "meglátta" a történetben a kivételességet és nálunk erős 8,5 pontot kap. Mindenkinek ajánljuk, aki valódi érzéseket szeretne látni egy filmben. Több

jerrycomovie
2018/12/12

Értékelés: 6.5/10
Me Before You (2016)
"Jojo Moyes forgatókönyvíró (első forgatókönyv) és Thea Sharrock rendező (első mozifilm rendezés) közös filmje nem tipikusan csajos mozi, ami a pesszimista befejezést illeti. Sose gondoltam volna, hogy két csinos bombázó milf egy hepiend nélküli mozit fog összedobni, habár, ha belegondolunk, a történet lezárása sorsszerű és teljesen logikus. Sőt, jobban belegondolva, csak így lehetséges, ha a férfi igazán szeret..." Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!