Meggyőződés

Conviction

2023.09.03 Oildi

Feledhető alkotás.

2019.05.21 indingo

Az emberi sorsok, érzelmek és egy bűnügy, vajon hányan lennének képesek szinte az egész életüket feláldozni egy meggyőződés, a hit és a testvéri szeretet miatt és vajon mennyit lennének hajlandóak ezért tenni is. Ebből a filmből is kiderül, hogy az élet írja a legjobb forgatókönyveket.

2017.11.20 Deku

Félelmetesen jó film volt, nem volt benne unalmas lehúzó rész és látványilag is csodás. Mindentéren nagyon remekül teljesített elvártakat hozza és szórakoztató nagyon kellemesen.

2019.08.14 HercegPeter

Komoly, de egyben szép történet egyetlen vidám pillanat nélkül. Nekem az volt a furcsa, hogy a fickó egyszer sem mondta hogy nem ő tette. Hilary Swank az ehhez hasonló komolyabb szerepekben tudja a legtöbbet nyújtani. Ennek megfelelően ritkábban játs... Több

2018.06.10 hsanya182

Igényes bűnügyi misztikus családi film egy gyilkosság rejtelmeiről. Az elítélt huga megpróbálja minden áron kiszabadítani ártatlannak vélt bátyját. Érdemes megnézni, főleg aki szereti a jogászkodós filmeket. Szerintem egyszer nézős film...

2018.03.03 Berto49

Egész jó film. Elsősorban Hilary Swank miatt néztem meg, aki nagyszerű színésznő, csak gyerekkorában elfelejtették fogorvoshoz vinni, hogy szabályozzák a fogait. A sztori valódi eseményeken alapul, egy embert ártatlanul 18 éven keresztül börtönbe zár... Több

2021.12.26 elekm90

Tényleg egy egész jó dráma, amire leginkább Sam Rockwell alakítása miatt fogok emlékezni. Igaz történeten alapuló film, mégis eléggé mesterkélt és "forgatókönyvszagú" módon van tálalva, ami rontott az összképen, ebből szerintem többet is ki lehetett volna hozni.

2017.10.30 kevelin

Nekem nagyon tetszett. Végre egy olyan dráma aminek értelme is van. Mélyen megérintet hogy egy rendszer hogy lehet ennyire felületes és hézagos. De végülis jól alakult a dolog, a színészek annyira nem alalkítottak nagyot inkább a sztori vitte a prímet.

2017.01.03 Gigi

Szeretem az igaz történeteket feldolgozó filmeket. Ez is hozta, ami ebben a kategóriában elvárható. Nem okozott nagy meglepetéseket, előre kiszámítható volt a cselekmény, mégsem volt az a késztetés bennem, hogy hagyjam az egészet, és nézzek inkább mást. Nem volt felejthetetlen élmény, de érdemes volt megnézni.

2016.04.27 Elkoo

Igaz történetet feldolgozó alkotás,amely egy testvérpár szeretetét illetve azok harcát mutatja be.

2015.08.30 Mr. Zero

Egy igazi klasszikus film, ami jobb, mint várná az ember. Persze nem csak az effektek és a látványvilág miatt, hanem a sztori, amit aláépítettek kiválóan szerepel.

2015.11.09 gihera81

Tulajdonképpen jogi dráma is meg nem is: a cselekmény nem a tárgyalóteremben, habzó szájú ügyvédek között folydogál, hanem hosszú éveket ölel fel és arra az ember feletti erőfeszítésre helyezi a hangsúlyt, amelyet Hilary Swank karaktere nyújt, hogy igazolhassa bátyja ártatlanságát.

2015.04.24 sullerb1022

Ez egy alap, sablon film, semmi több, egyszer megnézhető és ennyi… A színészek tényleg jók, de ettől még véleményem szerint nem lesz egy film öt csillagos, ahhoz sokkal több kell a rendezés és a történet terén is!

2015.03.25 tothzsuzsika

Zseniális film. Maga a történet lenyőgözött, de az alakítások is rendben voltak. Végig izgultam a filmet és csodáltam a főszereplőt. Ajánlom.