Mentés Másképp

Mentés másképp

2021.08.25 nagyjr

Nekem szintén volt szerencsém premier előtt megtekinteni az alkotást, és nagyon örülök, hogy láthattam. Rengeteg benne a humor, ugyanakkor sokszor elgondolkodtat, így különböző magasságokba és "mélységekbe" visz el a film. Nagyon jól összeválogatott ... Több

2021.08.24 Dorottya Babinszki

Nemcsak nagyon szórakoztató film, de elgondolkodtató is. Eredeti és nem sablonos. Megéri beülni rá.

2021.08.21 Istvanne389885

Magyar Istvánné

Humoros, tartalmas és szórakoztató magyar mozifilmet láthattunk. A film mondanivalóval rendelkezik, és egyben tanulsággal is szolgál. Gratulálunk a kreatív alkotóknak elszánt kitartó munkájukhoz!

2021.08.20 Virág

Nagyon tetszett a film, érdemes megnézni. Érdekes és figyelemfelhívó a téma, ugyanakkor a film könnyed és humoros. Minden tiszteletem az alkotóké, akik szakmai és anyagi támogatás nélkül egy ilyen filmet össze tudtak hozni. Zseniálisak. További sok sikert és elismerést kívánok nekik, megérdemlik!

2021.08.18 The Wig

Zseniális film

Nagyon jó a ritmusa a filmnek, és nagyon pozitív, hogy nemcsak egy üres vígjáték, hanem igyekszik elgondolkodtatni is.

2021.08.18 Anikó Pálinkás

Humor, dráma, szerelem egyensúlyban. Szívből ajánlom, nagyon szórakoztató. Lenyűgöző alkotók, hiteles színészi játék. Gratulálok!

2021.08.18 Varga Judit Rózsa

Lebilincselő alkotás tele humorral. Köszönjük az élményt. Gratulálunk az alkotóknak és a stáb minden tagjának.

2021.08.18 Adrienn Őzse

Nagyon jó humorral rendelkező magyar film. Mindenképp ajánlom mindenkinek.

2021.08.29 Powerzsoooti

Hajrá, Gábor!

Nehéz objektív véleményt írni a filmről, mert ismerem a rendezőt, és ismerem nagyjából a film elkészítése során felbukkant problémák nagy részét is. Személy szerint nem szeretem a magyar filmeket, mert bugyuták, kiszámíthatók és erőltetettek. Ehhez képest Gábor filmje lazább, fesztelenebb, és zsigerből jövő humorral operál. Le kell hogy írjam, hogy nem látni a produkción, hogy milyen kevés pénzből került megvalósítani, mennyi minden hátráltatta a forgatást stb. stb. Úgy érzem, hogy egy őszinte és egy nagyon is szerethető filmet sikerült a stábnak az asztalra letenni, nagyon remélem, hogy megfelelő visszhangja lesz, és további, immár nagyobb költségvetésű Rózsa Produktumok fogják követni.

Fantasztikus film. Egy másodpercre sem lankadt a figyelmem. Sőt. Szívből gratulálok! A legjobb magyar film.

2021.09.30 Constantinus

Film másképp

Hatalmas lendület, elszántság van ebben a filmben a készítők részéről, ami átjön a produktumon is. Sajnos valamiféle elszántság a "kultúrszakmában" is összeállni látszik, csak épp a film ellen, mert furcsán agyon van hallgatva. Pedig igazi közönségfilm, amiben biztosan talál kifogásolnivalót egy másik filmes, de a közönség szereti, ha eljut hozzá. Szerintem lehetett volna a film picit rövidebb, a vége meg picit jobban kibontott, ezzel együtt bőven ver sok, a közönségnek szánt filmet. Csak épp az alkotók nincsenek benne abban az "alomban", akiknek "joga van" ma itthon filmet előállítani. Kívánom nekik, hogy áttörjék az üvegplafont. Szerethető film, érdemes megnézni.

2021.12.10 Anita Barna

Érdemes megnézni!

Kedvenc filmem! Kiváló szereplők. Jó történet. Gratulálok az alkotóknak! Csak így tovább!

2021.08.20 Kapusiné

Keresd a mozikban!

Szívből ajánlom mindenkinek, hogy keresse azokat a mozikat, ahol megnézheti ezt a remek filmet. Mi a hajdúböszörményi telt házas premiervetítésen élvezhettük a poénokban gazdag, de mély mondanivalót is tartalmazó, Mentés másképp című mozifilmet.Nem utolsósorban példaértékű lehet mindenki számára az alkotók elszántsága, kitartása még a lehetetlennek tűnő helyzetekben is.

2021.09.05 Melecsek

Szuper jó film

Tele mondanivalóval, és ennek ellenére könnyed és humoros. Csak ajánlani tudom mindenkinek.