Mentés Másképp

Mentés másképp

2021.08.23 Zsófia Gulyás

Csodálatos film volt. Szavakat nem találok rá. Mindenkinek látnia kell.

2021.08.23 Movielovergirl

Szívből ajánlom mindenkinek, a filmben humoros és komoly jelenetek váltakoznak, az ember lelki világa szinte egy hullámvasúton van. Úgy gondolom, a filmmel több szemszögből is lehet azonosulni, ki-ki a maga módján. Aki teheti, nézze meg, gazdagodjon egy páratlan élménnyel! :) Gratulálok a készítőknek és a színészeknek!

2021.08.21 martontoms

Kitűnő vígjáték. Mély mondanivalója van, de mégis van benne megfelelő mennyiségű humor. Külön kiemelendő, hogy a szponzorok megjelenítése rendkívül kulturált, nincs az ember arcába nyomva.

2021.08.21 Mc.Sandorro

Kis pénzből nagy élmény

Igen, láttam a filmet. Ott voltam a debreceni bemutatón, ahol a vetítés után közönségtalálkozó is volt.

2021.08.20 Antal389846

Manti

Zseniális forgatókönyv zseniális megvalósítása, gratulálok! Premier előtti vetítésen néztük meg az egész családommal, mi, szülők és a két 13 éves gyermekünk is végig élveztük a filmet. Lendületes, vicces és egyben tanulságos.

2021.08.20 Sándor Gyulai

Lelkes és felemelő

Rendkívül jó csapatmunkából és alacsony költségvetésből született nagyon szerethető, mindvégig élvezhető, szórakoztató, nagyon emberi, de felemelő film.

2021.08.19 timi80

Ha egy jó filmet akarsz nézni

A filmet Hajdúböszörményben láttam a premier előtti előadáson. Fantasztikus élmény volt. A történet nagyon megfogott, bármikor újra és újra megnézném. Gratulálok! Remélem, találkozunk még.

2021.08.19 Vigaja

Zseniális

Csak ajánlani tudom mindenkinek. Nézzétek meg!

2021.08.18 Andrea S Lovasné

Nagyon tetszett a film, tele humorral, kiváló szereplőkkel, lebilincselő alkotás. Nagyon sok sikert kívánok az alkotóknak. Minden tiszteletem az övék, hogy ennyi nehézség, akadály ellenére nem adták fel az álmaikat.

2021.08.18 Sándorné Fekete

Jó kis film volt. Régen voltam moziban. TV-t sem nézek (inkább olvasok), de ma a Hajdúböszörményi Művelődési Központban újra visszajött a régi-régi, 70-es, 80-as évek "mozi feelingje" számomra. Ajánlom mindenkinek, és gratulálok a rendezőnek, gyártás... Több

2021.08.18 Gabi

Humoros, tartalmas film szuper szereplőkkel. Érdemes megnézni.

2021.09.05 Andrea390279

Ezt érdemes megnézni, nagyon jó

Végre valami más, valami egyedi a magyar filmek tömeggyártása helyett.

2021.08.28 veronka20

Nézzétek meg!

Zseniális film! Kenterbe ver sok többszáz milliós mozit, a szereposztás szuper, a sztori leköti a figyelmet, nem sablonos, jó döntés volt jegyet venni rá.

2022.03.06 csocso81

A film közben lenyirtam a füvet a kertben

Iszonyatosan nem kötött le. Úgy halottam 5 milliós költségvetésű film, amiből ki telt volna megcsináltatni Virsinszki Zoltan rothadó fogait. Rühellem azt a ripacs senkit. A többi szereplő csak egyszerűen szar. A pozitívum, hogy nagyon szép lett a kertem.