Bazi nagy görög lagzi 2.

My Big Fat Greek Wedding 2

Movieaddicts.hu
2016/03/31

Minden jó, ha a vége jó
Kellemesen langyos kis vígjáték a Bazi nagy görög lagzi 2., meglepetések nélkül. Hozza az előző rész hangulatát, de nem igazán mert tovább lépni. Minden jó, ha a vége jó. 6/10 Több

Vox.hu
2016/04/02

Értékelés: 5.5/10
Bazi nagy görög lagzi 2
Mindent elmond egy romantikus vígjátékról, hogy a legjobb poén benne Billy Idol White Wedding című számának görög feldolgozása. 55/100 Több

Filmtrailer.hu
2016/04/02

Nyakamon a csacsika család
A Bazi nagy görög lagzit minden idők legtöbb bevételt hozó romantikus vígjátékaként tartják számon, mégis 14 évet kellett várni a folytatásra. Az új részben a folyton nyüzsgő Portokalos família minden tagja kivétel nélkül visszatér, hogy tovább boldogítsák Toulát és vele minket, nézőket. 5/10

Filmtekercs.hu
2016/04/04

Újra szól a szirtaki
Imádtam a Bazi nagy görög lagzit, családunkban az Opa! és a Windex állandó hivatkozási alap – vártam hát a folytatást. A második rész – sok más folytatáshoz hasonlóan – szerethető, de jóval elmarad a kultikus eredetitől. 6/10 Több

cinestar.hu
2016/04/19

Értékelés: 6.4/10
Bazi nagy görög lagzi 2
64/100 A Bazi nagy görög lagzi 2 éppen olyan, mint a baklava. Könnyű, édes és töményen diós. De némi kényeztetés után az ember csak megkérdezni: kell ez nekem?

Hessteg.com
2016/04/24

Értékelés: 6.7/10
Bazi nagy görög lagzi 2
A sok kis történetből összeálló görög komédia ismét szórakoztató lett, süt róla a sajátságos hangulat, a közvetlenség, ugyanakkor újat mutatni nem igazán képes. 6,7/10

Mozinezo.hu
2016/09/22

Csodás kis vígjáték és egyáltalán nem fog csalódást okozni senkinek, ezért nyugodtan ajánlanám családi filmnek is, mert a fő üzenete mégis csak az, hogy a család mindennél fontosabb. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!